Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Szél Bernadett tényleg...

Ha Szél Bernadett tényleg független és fidesz ellenek? Mit keresett akkor nem olyan régen posványoson Karak Peti és Kósa Lala között?

Figyelt kérdés
2019. jún. 23. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ja, mert aki szóba áll fideszesekkel, az automatikusan fideszes, mi?


Én rühellem a Fideszt, de a hozzád hasonló ellenzékieket se tartom semmivel se többre.

2019. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jo de aki ellenzeki ne menjen mar a fidesz szekta legnagyobb esemenyere. Szerintem. Mert ez meg annyira sem hiteles mint az ungar gyereky
2019. jún. 23. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne, ha vitatkozni megy velük?
2019. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a lényege az ilyen beszélgetéseknek, hogy nem értenek mindenben egyet, vitatkoznak... tehát nem fideszes.


De tessék: Gyurcsány soha nem ülne le fideszessel egy asztalhoz, akkor ő jó ellenzéki. XD

2019. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gyurcsany 2006-ban mar foldetiporta viktort. Kar hogy azota sem volt mas oromunk.
2019. jún. 23. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is lesz.
2019. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Valahova el kell kezdenie dörlőgőznie neki ha megakarja tartani a képviselői fizut 2022 után is.


Ha ellenzéki pártokba nem kell akkor a Fidesznél is próbálkozni fog, de én őszintén remélem, hogy nem veszik fel sehova azután ami viselkedést bemutatott Hadházyval együtt..

2019. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hadházy legalább gyűjti az aláírásokat nekem ő hitelesebb. Bár a párbeszédes csaj se semmi hogy mindig orbidbál valakivel.
2019. jún. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!