Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti vissza sírjátok a 2010...

Ti vissza sírjátok a 2010 előtti kormányokat?

Figyelt kérdés

Én nem, és ennek több oka is van!


1. Beszüntették az első Orbán kormány kamat támogatását, ezzel a forint hitel helyett a devizahitelek felé terelték az embereket.


2. Többet költöttek az ország lehetőségeinél, és ezt külföldi eladósításból fedezték. Ezért ment később tönkre az ország, és ezért kellett az IMF hitel is.


3. Elárulták a saját nemzetük, a saját vérük, azzal hogy még tárgyalni se akarták a külhoni magyarok helyzetét, és románokkal ilyezgettek!


4. Hülyének nézték az embereket, végig hazudtak, ahogyan ez az Őszödi beszéd alkalmával ki is derült.


5. Kiszolgálták a külföldi érdekeket, oosz érdekörbe toltak a MOL egy részét, jelentősen hozzájárultak ahhoz hogy mi jelenleg a multikra szorulunk.


6. Megadóztatták a kis, és közép vállalkozásokat is, csoda hogy abban az időben fejlődött valamit az ország.


7. Elvették a 13. havi nyugdíjat.



2019. jún. 24. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Nem sírom vissza, de ha egyszer leváltják a Fideszt, akkor őket sem fogom, kivéve akkor, ha valami még nagyobb barom jön.
2019. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
A felsoroltakból én személy szerint egyiknek sem éreztem a hatását. Az, hogy most jobban élek, inkább a munkának és az akkor félretett, megspórolt pénznek köszönhetem, mint a kormánynak. Az akkori közhangulatot viszont visszasírom. Akkoriban még nem a riogatástól, brüsszelezéstől, migránsozástól volt hangos a média, nem lehetett annyira azt érezni, hogy az állami médiák csak a propaganda sugárzását szolgálják. Akkoriban a kormánypárt és az ellenzék véleménye majdnem ugyanolyan mértékben volt hallható. Akkoriban is ha nem is éreztük, de még reméltük, hogy lesz még jobb a helyzet az országban. Látva, hogy az ország azóta is egyhelyben toporog, erre kezd elveszni a remény. Vagy csak az idő mindent megszépít :)
2019. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

Én a '89 elötti kormányt sírom vissza

21/F

2019. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

1. Ja az "újak" meg még egy rakás dolgot szünettek be, pl a lakástakarék támogatást, és még sokat.


2 detto mimt most, még szerencse hogy van EU pénz, meg orosz hitel...


3. Detto most is, naponta árulják a nemzetet putyin elvtársnak, meg aki eleget fizet


4 pontosan, sőt most még annál is hülyébbnek nézik őket, jogosan, mert tényleg nagyon hülyék


5 ez is stimmel, kiszolgálják a német autógyárakat, eladják a fél országot putyinnak, lölőnek, gyakorlatilag a magyar ipar nem létezik, vagy ha igen, az silány minőségű, de legalább drága


6 2010 után nem csak őket, de a lakosokat is megadóztatták, így történt az, hogy az arányaiban legnagyobb eu segélyen a legkisebbet fejlődött átlagban az ország.


7 pontosan, amit a fidesz is megszavazott, és nem is adták vissza! De nem is kell, majd tárgyhóban adják!

2019. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elvették a 13. havi nyugdíjat, mert nem volt más választás, gazdasági válság volt, ráadásul ők is vezették be: Medgyessy bevezette, Gyurcsány végig adta, Bajnai megszüntette (de bevezette a nyugdíj prémiumot)

A Fidesz meg nem adta vissza, ígért 14. havit is, de nem valósult meg.

2020. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!