Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy állandóan (! ) ügyeletben...

Egy állandóan (! ) ügyeletben lévő érsebész meghal, és máris felborul Budapest ellátása?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez normális? A SE is csak a krónikus betegeket tudja átvállalni, de a többit nem? És a Fidesz népszerűsége mégsem csökken?
2019. jún. 26. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy nem, de azt se felejtsd el, hogy a szavazótáboruk jelentős részét nem az értelmiségi réteg alkotja, hogy a lehető legdiplomatikusabban fogalmazzak. Azért sem csökken, mert:

“Jó,jó, de legalább nincsenek migránsok, akik megölnek és megerőszakolnak, hála Orbánnak meg a Fidesznek, meg amúgy is hazugság, mert nincsen baj az egészségüggyel. Amúgyis Gyurcsányék tették tönkre.”

2019. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Egyedül Soros zsoldosai terjesztenek ilyeneket hogy gond van ez eü-ben.
2019. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Bezzeg ha orbán döglene meg évtizedekig fel sem tűnne senkinek, ha a tévé nem mondaná be.
2019. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem gond, mert akinek van pénze az megy magánklinikára, akinek meg nincs annak levágják a lábát. Ahhoz meg nem kell érsebész. Jó asztalosok kellenek akik tudnak falábat csinálni. Ja az is hiányszakma. Akkor viszont gond hogy nincs elég érsebész.
2019. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Feltűnne az, mert javulni kezdene az életszínvonal és valószínűleg ez robbánásszerűen kezdődne, később meg lassú növekedéssel folytatódna.
2019. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem csökken, ugyanis aki rájuk szavaz, ahhoz nem fog eljutni ez az információ. Voltam szakmai gyakorlaton, butább (és most senkit se akarok megsérteni) fizikai dolgozók között, ahol 90%-ban csak Sorosról és a migránsokról volt szó. Szünetben az ebédlőben nyomkodták a telefont/tabletet és nézték az origot. Ez 4 éve volt, azóta rosszabb az információ áramlása.
2019. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Sosem értettem hogy miért akar kérdést olyan kiírni aki odáig nem jut el agyilag, hogy a fidesz egy párt és nem foglalkoznak pl. érsebészettel vagy egyéb műtétekkel a párt vezetői - ergo semmi közük hozzá.

vagy hogy miért nem érti meg az ilyen, hogy az orvosokat nem lehet csettintéssel teremteni akkor sem ha tízszer annyi pénzt tesznek hírtelen az egészségügybe és hogy ha most nincsen elég orvos annak nem most voltak okai hanem korábban, amikor nem tanultak elegen az orvosi egyetemen.

De sebaj. Ez legyen az én gondom, tudom. Én vagyok a hülye hogy értelmet keresek a zorbánozók kérdéseiben.

2019. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Tíz éve teljhatalommal vezeti a Fidesz az országot, de természetesen semmi felelősségük nincsen semmiben.
2019. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tgt ***** válasza:
88%
7-es: Nem érted tényleg? Na majd én segítek. A Fidesz nevű párt, a Kdnp nevű másik párttal szövetségben vezeti az országot. Ennek a két pártnak van parlamenti többsége, ők adják a miniszterelnököt, a minisztereket, államtitkárokat, stb. És mivel kétharmados többségük van, nagyjából bármit megtehetnek. De ez felelősséggel is jár. Az olyan ágazat, mint az egészségügy, a kormány alá tartozik, tehát ők a felelősek érte. Ha pedig olyan helyzet adódik, hogy egy érsebész halálával felborul a budapesti érsebészeti ellátás, akkor azt a kormányon lehet és kell számon kérni. Remélem, tudtam segíteni a probléma megértésében.
2019. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Molyember ***** válasza:
88%
Az első remekül összefoglalta: a fideszesek fejében remekül megfér egymás mellett az, hogy az eü.-t Gyurcsány tette tönkre, és az, hogy nincs az eü.-vel semmi baj.
2019. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!