Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ne akarjak...

Mit csináljak hogy ne akarjak állandóan Pestre menni?

Figyelt kérdés
5 éve elköltöztünk, tavalyig nem is volt semmi gond, apámmal néha mentünk, nagymamámnál aludtunk. Tavaly kezdődött és most már egyre rosszabb. Ha nem megyünk, szenvedek, depressziós vagyok, utálok itt lakni. Ha megyünk teljesen ki vagyok virulva. Mit csináljak, hogy ez elmúljon mármint az hogy akarjak folyton menni. Azt kéne elérni, hogy ne akarjam ennyire görcsösen.

2016. máj. 3. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi kot oda teged? Mi az, ami ott megvan, de az uj lakohelyeden nincs?
2016. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak a nosztalgia tör rám ilyenkor és az jó érzés. És van ott egy pár jó haverom, itt meg nincs egy sem.
2016. máj. 3. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Megertem, en is jo messze koltoztem a szulovarosomtol, evete maximum 3x tudok odamenni. Engem is a baratok kotottek oda nagyon, itt akarkivel talalkoztam nem tudtak oket potolni.

Aztan beleszerettem egy fiuba a szulovarosombol, aki elkoltozott az uj lakhelyemre. Akkor minden jobb lett, mar nem igazan vagytam vissza.

Majd neked is lesz valaki, aki elfelejtetteti azt a helyet veled, ha nem is teljesen, de egy picit biztos :)

2016. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy régebben miért nem volt ez. Hogy most ez miért van?
2016. máj. 3. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl ugyanez van az altalanos iskolammal is. Imadtam a 8. evet, nem akartam elballagni. Mar 6 eve vege van, elballagtam, de egyre jobban hianyzik.

Ez azert van, mert ahogy tavolodik az ido, ugy rajossz, hogy ami elmult az mar soha nem fog visszajonni. 1 evvel a ballagasom utan meg tul kozeli volr az elmeny, hogy felfogjam, hogy ennek vege, tobbet nem lesz. De amint mulik az ido, es latom, hogy pl a tanaraim azota mar 2 osztalyon vannak tul, mar kijartam a kozepet is es egyetemre jarok, annal tavolabbinak tunik, es annal jobban tudatosul, hogy b.akker, ennek vege, soha tobbet nem mehetek oda vissza.

2016. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes, mert nekem egyébként az szokott lenni hogy minél közeli annál jobban vágyom vissza rá, aztán meg megszokom az újat és elvagyok vele. Ez volt eddig is és most ez újra előjött.
2016. máj. 3. 22:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Koltozz vissza
2016. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de nem tudok már
2016. máj. 4. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!