Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Orbán...

Mit szóltok hozzá, hogy Orbán Viktor most már az Equilibrium diktatúrájának az Atyájához hasonlóan szól a hangosbemondókból?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 28. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Péntek van, érthető, hogy sokat ittál.
2019. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem sok kell hozzá, az a durva az ország kisebbik fele szavazott rá de olyan törvényeket hozott ha fellépnél ellene a fanatikusaival meg a megfélemlített illetve megvett karhatalommal le is vernének.


Amúgy a példa kitűnő.

2019. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked csak most esett le?
2019. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem v,mint vendetta ugrik be a fidesz rezsimről.

Protero parancsnok=bayer

Meg abban a nagy kamu egy a kormány által vegzett terror tamadás amit az arabokra fognak,és így kerülnek hatalomra hogy ők majd rendet tesznek.

Nálunk meg a kamu migráns válsággal győznek folyamatosan hogy ők nem engedik be a nem létező tömegeket.

2019. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A V mint Vendettát láttam megint nemrég én is és egészen szürreális érzés volt újranézni úgy, hogy már mi is autoriter rendszerben élünk. Mikor először láttam soha álmomban nem gondoltam, hogy hamarosan Magyarországon is realitás lesz mert meg lehet csinálni a demokrácia lebontását.
2019. jún. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!