Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Puzsér is indul Karácsony...

Ha Puzsér is indul Karácsony mellet akkor szinte borítékolható Tarlós győzelme ősszel?

Figyelt kérdés

Vagy ha esetleg még mást is indítanak akkor pláne, de így elég halvány reménye lehet az ellenzéknek..


1 az 1-ben se sok esélyt láttam Karácsonynak , de ha Puzsér is elvisz szavazatokat akkor nem látok esélyt.


Szerintetek van esély?


2019. jún. 29. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem, mert senki nem fog puzsérra szavazni.
2019. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég valószínű.

És akkor ott van még Kálmán Olga is

2019. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér Tarlóstól is vehet el szavazatokat, de leginkább olyanokat fog elvinni szavazni, akik a másik két jelölt miatt el sem mennének. Úgyhogy nem ezen fog múlni.
2019. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ezen fog múlni. Aki az eddigiek után is rá szavaz, amúgy sem érdekelte az összellenzéki jelölt.
2019. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon minimális az esély.
2019. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%

#2: Kálmán Olga nem fog elindulni ősszel.

Puzsér meg szerintem kb. ugyanannyira vesz el szavazókat Tarlóstól mint Karácsonytól.

Szerintem teljesen nyílt meccs lesz Tarlós és Karácsony között, lehet hogy marad Tarlós, de az sem esélytelen hogy Karácsony legyőzi.

2019. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!