Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként én vagyok az...

Ellenzékiként én vagyok az egyetlen, aki nem ért egyet az "új ellenzékkel"?

Figyelt kérdés

A régi ellenzéki pártok kezdenek eltűnni,az MSZP és a Jobbik történelmi mélyponton van,az LMP az 5%-ot nem éri el.

Megerősödött a DK és a Momentum.Én nem tartom jó ötletnek,hogy újra Gyurcsány legyen.

A Momentum meg egyáltalán nem szimpatikus az SZDSZ-t idéző,liberális ámokfutásával.Az abortuszt magasztalják,abortusszal foglalkozó bűnszervezeteket támogatására indítanak gyűjtést,gazdaságilag erősen neoliberálisak,privatizálnák a vasutunkat és a közvagyont,továbbá erősen éltetik az LMBT dolgokat.Az LMBT-vel nincs baj,de ne tolják már bele az ember képébe mindenhol ezt.

Vissza a Jobbikot!



2019. júl. 1. 02:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Most troll vagy, vagy hülye?

A momentumról hogy sikerült csak hazudni?

Az abortuszt nem magasztalják. Pont, hogy abortusz ellenesek, viszont betiltani nem akarják, mivel egy szükséges rossz. Így az is hazugság, hogy bármilyen bűnszervezetet támogatni szeretnének.

A vasút privatizálása sem került szóba, csak az olvasni képtelen idóták, hiszik ezt. Viszont ha még privatizálnák is, akkor is mi lenne? )nmagában a privatizálás nem rossz, mivel van rá számtalan jó példa. Szerintem az egyik legjobb a VILÁGHÍRŰ minőséget nyújtó japán vasút vonalak, ahol másodperces késések esetén már bocsánatot kérnek az emberektől, mivel szégyellik. Szóval ja, a japán vonalok is privát kézben vannak, már a '70-es évek óta, és nagyon jól működik a rendszer.

Gazdaságilag egyáltalán nem liberálisak. Számtalan baloldali intézkedésük van.

Az LMBTQ-t sem tolják az ember képébe sehol, csak amikor felvonulás van, akkor ők is vonulnak. Te hiszed, hogy az arcodba tolják, mivel nem tetszik, hogy másoknak veled egyenlő jogaik vannak.


Mellesleg pont az a pozitívum, hogy két fideszt kiszolgáló párt mélyponton van: mszp, lmp.

A dk is megszűnhetne, de a momentummel eddig semmi gond nincs. Gazdaságilag centrista pártról beszélünk.

2019. júl. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Cseh Katalin arra kérte a követőit,hogy adakozzanak egy olyan szervezetnek,ami 9 hónapig támogatja az abortusz végrehajtását.Még rendőrségi elhárás is indult ellenük.

Ahogy azt is leírta,hogy liberalizálná a vasutat.


Ezen a fórumon mindenkit trollnak tekintenek,aki nem bírja a Momentumot,úgy látszik ez egy Momentumos fórum lett.De nem baj,mennek majd oda ahova az SZDSZ

2019. júl. 1. 02:44
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Vissza a Jobbikot!"


Akkor lépj be a pártba és dolgozz megérte, ne legyél olyan, mint a Balpárt támogatója.

2019. júl. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Orbán meg már kezet fogott micimackóval meg a tigrissel is

[link]


Ez azt jelenti, hogy Orbán migránssimogató, ráadásul Mao-t élteti, tehát egy tömeggyilkos.


Célszerű lenne egyébként megtanulni olvasni, akkor nem kéne fullba nyomni a kretént.

2019. júl. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%
Mi lenne, ha végre alapítanál már egy komcsi pártot magadnak és nem itt nyígnál napi 10 kérdésben a sötét elmédben felderengő nyomorékságokról?
2019. júl. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem tartom jó ötletnek,hogy újra Gyurcsány legyen."


Ez így sovány.


Kifejtenéd bővebben is? De a fidesz-propaganda-féle közhelyeket hagy ki légyszíves! Előre is köszi!

2019. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Lehet én vagyok hülye, de hol láttál ilyet hogy "LMBTQ arcba tolás", "abortusz magasztalók", illetve "vasút privatizáció"?

Én támogatom a Momentumot, de ezek a részek mégis lemardtak. Hogy támogatják a privatizációt bizonyos szinten? Így van. Na de ezek a részek amiket te mondasz, valahogy lemaradtak.

2019. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

"Cseh Katalin arra kérte a követőit,hogy adakozzanak egy olyan szervezetnek,ami 9 hónapig támogatja az abortusz végrehajtását."


Szokásos fideszes már rég cáfolt hazugság.

2019. júl. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

7-es, én sem tudom "hol látott ilyet", mert én sem láttam ilyet, de az a helyzet, hogy én nem tudom mit akar a Momentum, mert nem árulja el. Addig amíg a DK az utóbbi időben kezd nagyon világosan beszélni, addig a Momentum egyre kevesebbet beszél magáról. Annyit tudok bizton, hogy Orbán Viktort és a Fideszt le akarják váltani, elmondásuk szerint bármi áron. Ez! Ennyi, ami határozott, világos beszéd náluk és ennyi ami tisztázott! Tisztában vagyok azzal, ha beszélnek, abból a Fidesz fegyvert gyárt és feléjük fordítja, deee attól még ez nem ok arra, hogy ne beszélj. Elsőre tök logikus, de nem! Kitartónak kell lenni és elmenni odáig, hogy ez átbillenjen, mert átbillen ez mindenkiben egy idő után, van az a pont, amikor a túlszidott mellé áll az ember, (nem sajnálatból!) hanem van az a pont, mikor már elkezded vitatni a túlszidottra hányt vádakat. Na ez az, ami nincs ma! 89-től várt Orbán 98-ig. Ennyit ma senki nem vár. Feloszlik, újraalakul, ide áll, oda áll, kapkod, vergődik, átvedlik stb. Nem tud senki határozott és kitartó lenni huzamosabb ideig.


Amúgy mi az az LMBT? Mármint OK, nem a jelentését nem ismerem, mert tudom mit rövidít, de ez egy mozgalomnak hazudja magát. Milyen mozgalom? ÉS egyáltalán miért és mi ellen mozgolódik valójában?! És ki az az istenbarma L, M, B vagy T aki ebbe a halmazba valóban bele akar tartozni és tényleg együtt a többivel? Mert "frisseknél" azaz épp identitására talált embernél ezt a lelkesedésből adódó pillanatnyi elmezavart még megértem, de aztán... Beleáll ebbe, hogy Ő a valamilyen legyen ne pedig a valaki? Becsülje már meg magát annyira, hogy Ő valaki és úgy, ahogy minden egyes ember, teljesen egyedi. Addig amíg nincsenek ilyen f..ságok, ilyen halmazok, addig Ő valaki, 1 ember, 1 személyiség, ha beleáll ebbe, attól fogva Ő valamilyen, pontosabban Ők(!) és onnantól kezdve lehet utálkozni megvetni mert egy csoportról beszélhetünk! Beazonosítható. Majd eztán ez a csoport olyanokat is magához akar kötni, aki k... nem akar bármilyen zászló alá is állni, mert számára ez nem fontos, de mégis abba húzza ez a csoport és a csoporton kívül állók pedig abba teszik/lökik, "itt a helyed". Ez erőszak!!! Erre viszont nem lehet erőszak a válasz, azaz nem lehet ilyet tiltani, de a benne önként vagy önkéntelenül szereplőknek ezt fel kellene tudni ismerni, hogy erre nincs szükségük és önmagában ütközik azzal a felfogással, hogy Őket nem kell megkülönböztetni. Hisz pont ezért küzdenek, erre beleállnak egy halmazba, ami nyilvánvalóan Őket különbözteti meg? Hát ez vicc. Úgy gondolom ennyit lehet tenni, hogy ezt elmondod, "szólsz, hogy rossz helyen van a kocsi" már ha így látod. DE senki nem szól, egy árva hangot nem hallani mi ezt mondja... akkor lehet én vagyok a hülye, aki ezt így látja, nem tudom. Maximum eddig megy az ügy, hogy ennyit mondanak ki egyesek, amit a kérdező is leírt, OK, nincs baj vele, nem zavarnak, nem érdekelnek, ugyanolyan emberek mint bárki más stb. de ne tolják az arcomba. Amíg nem világos miért ne tegye, addig számos lehetőség felmerül a másikban miért ne tegye. Nincs párbeszéd! Tisztázzuk miért ne! Mindenkinek a maga helyén a saját környezetében kell megvívnia a maga kis harcát azért, hogy elfogadják és ezt megéli a heteroszexuális is, minden egyes ember, sőt minden egyes élőlény. Nem ronthat rá az egyik tömörülve a másikra, mert hát a nagy szabadság bár ezt engedi így ezt nem korlátozza senki se semmi. És ez tök jó, mert annak jele, hogy az van, de attól még az ebben a formában visszatetsző! Viszont kicsiben, helyben, saját harcát sikeresen megvívhatja mindenki, ha egyáltalán szükséges.


Na b... meg ez a liberális gondolkodás, amit leírtam, nem az, hogy ilyen szervezeteket támogatunk, ellenkezőleg! Akik liberalizmust hirdetnek (nem mindenki, hanem én úgy látom, aki a legjobban hangoskodik ebben) valójában nem haladó gondolkodásúak és nem szabadságpártiak, sőt mi több büdös paraszt módjára (a szó pejoratív értelmében) sztereotípiákat alkotó, általánosító, korlátolt emberek!!!

DE én is azon az állásponton vagyok, hogy nem az én ügyem, nem szólhatok bele, pláne nem korlátozhatom, semmi jogom hozzá! Viszont jó lenne, ha látnák, hogy csak rosszat tesznek ezzel. Ezzel nem elfogadást kérnek, hanem elutasítást provokálnak ki! Engem meg csak ez a csatazaj ami zavar, unalmas, hangos, fejfájdító és legfőképp értelmetlen.

2019. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9# "de az a helyzet, hogy én nem tudom mit akar a Momentum, mert nem árulja el."


Tavaly a választásokra nekik volt a leginkább kidolgozott programjuk, több száz oldal hosszan taglalva, hogy mit szeretnének elérni és ezt hogyan. Nem mondom hogy végig olvastam, hazugság lenne, de sok részét át tudtam nézni, ekkor kezdett tetszeni.

Az LMBTQ-t én se tudom hova tenni, de őszintén szólva nem is érdekel. Én csinálom az én dolgom, ők meg vonulgassanak fel és ha az a párt legnagyobb hibája hogy egyetértenek vele, üsse kő, értsenek. Volt már sokkal rosszabb párt is kormányon.

Az sem igaz, hogy nem csinálnak semmit. Beleálltak a budapesti főpolgármester választásba is, oda is jó programot dolgoztak ki, csak nem megfelelő embert választottak. Az számomra is szimpatikus volt, hogy egy "ismeretlent" húztak elő, aki nem politizált eddig, de pont emiatt nem volt alkalmas még jelöltnek se. Ugyanakkor ők legalább részt vettek az előválasztáson és elfogadták, hogy nem az ő jelöltjük nyert.

Tüntetést nemigen szerveztek ez tény, van még hova javulni.

2019. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!