Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem idegesít a kétfarkú...

Csak engem idegesít a kétfarkúak ellenzéki szavazat megosztása? A gagyi poénjaik mint a tegnapi felvonulás meg az erőltetett gyenge humorú fura vezetőjük? Ellenzékiként engem csak bosszant az egész "párt".

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 19:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
76%
A vezető ránézésre vagy drogos, vagy alkesz. Ennyi.
2019. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
A többi ellenzéki párt is hasonló színvonalt mutatott be pl. a decemberi tüntetések alkalmával..
2019. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván nem csak téged.

De szerintem nincs mit megosztani, egy erős ellenzéki párt kéne, nem ilyen bohócok, mint Kunhalmi, Hadházy, Szél meg a többi ripacs.

A kutyák legalább őszintén komolytalanok.

2019. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Unalmas már a sirankozas, hogy megoszlanak az ellenzéki szavazatok. Nincsen olyan alternatíva, nincs olyan ellenzéki párt, akiben tömegek megbìznànanak. Rengetegen elhatarolodnak a jobbiktol, MSZP-től, dk-tòl, lmp-től stb.. Okkal nem tud egyik sem 5-10%-nàl többet osszeszedni.. (a Jobbik bár áprilisban jelentősebb volt, mára szerintem 10% a max)..

Nem az mkkp hibája, hogyha a fidesz marad kormányon. Amíg az ellenzéki politikusok hitetlenek, nevetsegre adnak okot és nem bízik bennük az ember, addig nem a kutyák hibája a dolog.

Az mkkp tökéletes szatíra, jól jellemzi a jelenlegi hanyadek politikai elitet. Én rájuk fogok szavazni, amíg nem lesz olyan ellenzéki párt vagy osszefogas, akire jó szívvel szavaznék.

A humor meg relatív, kinek mi jön be.

2019. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Idegesít, hogy ennyire irigyek vagytok mások sikereire! Hajrá KKP!
2019. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem lenne velük semmi baj, csak most rombolnak ezzel amit csinálnak, egy diktátornak generálnak szavazatokat, ergo hatalmat. Ha egy 2010 előtti viszonyban élnénk akkor ezen jókat nevethetnénk, de most tényleg vissza kellene vonultatniuk magukat legalább annyira, hogy szavazatokat ne vigyenek a fideszhez.
2019. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Amugy ja az a ficko tenyleg olyan mint aki nem veti meg a fent emlitett dolgokat de ha mar megszolal atkapcsolok kb hat meg ha jon a gagyi ingyen soros dumajaval...most meg a cuccot nepszerusiti.
2019. ápr. 21. 20:03
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
A kutyapárt tökéletesen leirja a mai magyar politikai helyzetet. Szerintem jók a poénjaik. Ha egy politikus zokon veszi akkor ott nagyon betalált a kritika ami nem a kutyapárt hibája.
2019. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
85%

Semmivel sem irreálisabb választási ígéret az örök élet meg az ingyen sör, mint bármelyik másik párt ígérete. Egy görbe tükröt tesz az MKKP a pártok elé. Akik kb ennyit tudnak, hogy "megoszt". Igen, megoszt. Mintha az ellenzék olyan nagyon egységes lenne. Az ellenzék meg is érdemli, ha elveszíti az összes választást. Két okból: 1. hogy meg lehet osztani, mert még a jó ügy érdekében sem képesek értelmes emberek módjára viselkedni. 2. Hogy két szar poénnal meg lehet őket osztani, azaz mégcsak a megosztásukhoz sem kell túl sok ész.

Állítom, hogy az MKKP többet tett az elmúlt néhány évben az emberekért, mint az összes (többi) ellenzéki párt összesen.

2019. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

Kétfarkúak ellenzéki szavazat megosztása?


Ők soha nem akartak nyerni!


Nagyon is jól teszik amiket tesznek, te pedig gyakorolj egy kis önkritikát.


A cselekedetik megértéséhez az átlagost meghaladó intelligencia szükséges. Elgondolkodhatnál azon hogy ha értelmetlen és haszontalan amit csinálnak, akkor a fideszes kutyák miért ugatnak és támadnak azonnal?

Látszólag semmi miatt?

Ülj le egy kicsit, és törd a buksid!

2019. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!