Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai fiatalok önzőség miatt...

A mai fiatalok önzőség miatt nem alapítanak családot?

Figyelt kérdés

A mai fiatalok egyre később hagyják el a mama hotelt. Egyre később mennek bele egy komoly kapcsolatba, egyre később alapítanak családot. Már, ha alapítanak egyátlalán.

Ennek mi az oka? Minden feltétel adott ma a gyerekvállaláshoz, a támogatások miatt.


Szerintem a fiatalok önzősége az egyik ok.

Kényelmesebb a mamahotelben lenni, és azt a havi 180 ezret elbulizni, megvenni az új menő air max-et, iphonet stb.

Szerintem ez az egyik ok, hogy nem akarnak a fogyasztói társadalmi stílusról lemondani.



2019. júl. 1. 19:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert szükségük van egy olyan társra, akivel hosszú távra tervezhetnek és egy gyerekhez rengeteg dolgot mérlegelni kell? Vagy mert talán egyszerűen nem szeretnének, mert köszönik, jól érzik magukat?
2019. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
120.000 egy albi hála a CSOK-nak. Orbán miatt nem alalpítanak családot. Érdekes, hogy akik elvándorolnak azok meg igen.
2019. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Minden feltétel? Terhesgondozás,terhességi ultrahang vizsgálatok 3 hónapos varólistaval? Gyerekorvosok heti 2x2 óraban rendelnek még pesten is. Vidéken ilyen nincs ahogy ovi bölcsi se te buta troll.
2019. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is rettegnek tőle, hogy úgy fogják Orbán rohadó rendszerében ellátni az ő szemük fényét is, mint az átszúrt szemű kisgyereket.
2019. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%
Vagy az is lehet, hogy lakásra gyűjtenek, nem? A havi 180-ból össze is jön 30 év alatt egynek az ára.
2019. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem, ha rendeznénk 5000 milliárdból egy olimpiát, az megoldaná a fiatalok lakásproblémáit.
2019. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
#ezekamajifijatalok #megdogoszniseakarnak #bezzegregen #regenmindenjobvot
2019. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
88%

Nem. A politikusok az önzők, mikor azt akarják, hogy szaporodjunk a semmire, mint a nyulak, hogy minél több adófizető és melós legyen, akiket megvághatnak az adóikkal.


"A mai fiatalok egyre később hagyják el a mama hotelt."

Fene a pofájukba, hogy nem akarnak 18 évesen, nettó 130ezres fizetésből 150 ezres bérlakást bérelni...

2019. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%

"A mai fiatalok önzőség miatt nem alapítanak családot?"


Szerintem nem! Azért nem alapítanak családot, mert orbán ellopja a jövőjüket. Most ha "jó" helyre befészkeli magát a szakmájából valaki keres nettó 250-et ebből 150 az albérlet, 50 a rezsi, 50 ezerből meg aranyhörcsögöt nem nevelsz hiszen ennivalóra sem jut. Egy házaspárnak minimum 1 millát kell keresni, hogy gyereket merjenek megkockáztatni, de az sem a tuti kategória....

2019. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Megint egy harmatgyenge, elképesztően szánalmas és erőltetett fideszpropaganda-"kérdés", az adminok miért nem törlik ezeket? Nem is várjuk hogy megértsed, hogy egy értelmes ember nem a CSOK meg a többi szar kamu hitel miatt fog gyereket vállalni. Pláne egy ilyen rommá pusztított országban. Mint ahogy azt sem várjuk, hogy egy fidesz-fan megértse, hogy talán a mai fiatalok nem a kommunista hiteltörlesztős 8 gyerekes rabszolga életmódot akarnák folytatni, hanem az egy szem életüket boldogságban leélni. Mekkora bűn már vazze! Mekkora önzőség! Tudod mit? Mindenki hadd döntse el maga hány gyereket vállal, nem pedig te vagy az állam. Mint mondottam, az ember magának alapít családot, nem pedig Orbánnak meg a többi melldöngető magyarnak. ide én sem vállalnék soha gyereket, Ausztriában pl. bármikor, de ott sem azért mert az állam azt propagálja. Téged viszont senki nem gátol meg benne hogy szüljél 32 gyereket és könnyes szemmel fizessed 60 évig a CSOK-odat Orbán Viktor miniszterelnök úrnak, ha ez életed legnagyobb célja és vágya.
2019. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!