Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok, veszitek már felfele...

Fiatalok, veszitek már felfele az új családvédelmi támogatásokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 23:57
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
47%
Miért kell házasoknak lenni? Akik nem azok az már nem is család? Házasodjanak csak a HITEL (nem támogatás!) miatt? Mi van az egyedülálló szülőkkel? Otthagyta a pasi akkor nuku? 3 év folyamatos TB-jogviszony 18-20 évesen? Jó, utóbbiban nem vagyok biztos.
2019. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
61%

"Közöm, mert az én adómból megy."


Ha ennyire kíváncsi vagy, akkor nyújts be közérdekű adatigénylés a támogatások kifizetését koordináló szervezetnek és kérd ki, hogy hány személynek utaltak ki támogatást.

2019. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 mindentudó99 ***** válasza:
31%
Akkor ne adózz te szerencsétlen.
2019. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 mindentudó99 ***** válasza:
75%
#7 A büntetlen előélet vagy a 3 év munkaviszony jelent akkora leküzdhetetlen akadályt számondra? Azért ezek nem olyan hű de nagy dolgok. De bezzeg ha boldog boldogtalan felvehetné akkor meg az lenne a baj.
2019. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
23%
Ou tesvirem má felvetük,tegnap megtetem az aszonyt má benne van öt pulya,olyan béjemvét veszek a tízmillóbó te csak fognak rám a parasztok irigykedni!
2019. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
29%

"Nem vesszük igénybe a párommal. Mi úgy gondoljuk, hogy akik felveszik, egy részüknek nagy bukás lesz. Nem hiszünk abban, hogy létezik ingyen pénz és a mi javunkat akarják."


1. Nem akartok már több gyereket

2. Nem feleltek meg a feltételeknek

3. Te vagy Teréz anya, nem akarsz elvenni a közösből.

4. Buták vagytok


Más opció szerintem nem nagyon van.

Ha akár csak plusz egy gyereket akar vállalni valaki, vagy még inkább már terhes akkor fel kell venni és pl állampapírokba rakni.

2019. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim válasza:
36%
A te adódból megy, hát nagyon vicces vagy te paraszt, tipikus magyar akinek semmi se jó
2019. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
72%

Azért kíváncsi lennék mennyi a kérdező fizetése. Általában azok szeretik hangoztatni, hogy így az én adóm meg úgy, akiknek igazából nincs is sok adojuk. :))


Akinek nem inge, ne vegye magára természetesen! Csak sokszor tényleg ez a jellemző.

2019. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
67%

16# akarunk gyereket a jövőben, de nem kötelező jelleggel, parancsra.

Szerintem nem én vagyok a buta, mert nem hasznàlom jelzàlogfedezetként banki kölcsönhöz a meg nem született gyerekeimet.

Lehet hülyének tartani, emlékszem a deviza hitel idején is lehülyéztek az ismerősök, amiért nem vettünk fel svájci frank alapú hitelt. Mindenki azt hitte, hogy megfogta az isten lábát és milyen jól jártak.

Aztán még egy részük a mai napig is szív vele.

Nem hiszem, hogy az lenne a buta, aki nem akar 20 évre hitelt felvenni, egy olyan konstrukcióban, amit az utolsó napig módosítgattak.

Szerintem akinek van egy kis esze kimarad ebből. Bár én egyébként is hitel ellenes vagyok, igyekszem addig nyujtozkodni, ameddig a takaróm ér.

Egyedül diàkhitelem volt eddig, ami már régen megtérült. 🤷‍♀️

2019. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Minek tennenk itt svajcban?
2019. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!