Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondtak anno az ellenzék...

Miért mondtak anno az ellenzéki oldalak, hogy a kormány teljeseítette a menekült kvótát, hogyha ezt a Sorosista Helsinki Bizottság is cáfolja?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. júl. 2. 15:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
A kormány mondta, "illedelmesen kopogtatóknak" nevezve őket. :D
2019. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
ööö... amit linkeltél az 2017-ről szól. Esetleg láthatnánk a 2018-ast is?
2019. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem se "teljesítette", hanem túlteljesítette!
2019. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"A kormány mondta, "illedelmesen kopogtatóknak" nevezve őket. :D"


Az teljesen más, a kvótától független. Segítségre szoruló emberek, akik megáltak az országhatárnál, és nem pedig a kerítésnek mentek neki. A kormány, akik valóban segítségre szorulnak, azokat be engedi, és a törvények szerint egyébként sem szabad kitoloncolni őket.

2019. júl. 2. 16:36
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert bőven túlteljesítette.
2019. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező: lennél oly kedves, és aktuális számokkal játszadoznál?

A letelepedési kötvényesek, az "ősmagyar" venezuelai "vértestvéreink" sem számítanak?

Csak az számít, amit a vezíred számítani akar?

Orbán, Kovács stb. Sorosistább mint bárki más a világon...

2019. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"A letelepedési kötvényesek, az "ősmagyar" venezuelai "vértestvéreink" sem számítanak?"


Letelepedési kötvényeket már régóta nem adják, akkor volt még aktuális, venezuelaiak pedig tényleg magyarok, és egyébként más eljárásban is részesülnek. Ők haza jönnek....

2019. júl. 2. 19:10
 8/23 anonim ***** válasza:

[link]

Most nem azért, jó hogy kikerültek abból a nyomorult országból, nem vagyok genya, csak ők még nem tudják, hogy pontosan hova kerültek.

2019. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De ők külhoni magyarok, és veszélyben voltak ott ahol éltek. Természetes, hogy nem migránsoként kezeli őket a kormány....
2019. júl. 2. 20:14
 10/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk az indexnek, én sem akarnék nyilatkozni, de tapasztalatból tudom, hogy beszélnek magyarul. Amit a ezek a médiák csinálnak, az gyalázat! Az index egy cikkben részletezte amit múltkor olvastam, hogy ők már nem magyarok, hanem migránsok, meg terroristák, csak mert keveredett a kultúrájuk. De ettől még nem számítanak idegennek, hogyha magyar vér van bennük, és ettől még a magyar kultúrájuk is megmaradt. Attól hogy keveredhetett a kultúrájuk, csak gazdagabnak számítanak. Gyalázat az a magyargyalázas, amit az index, 444 meg a többi csinál. És ez után legyem kedve nyilatkozni az embernek....
2019. júl. 2. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!