Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Fideszt nevezik...

Miért a Fideszt nevezik gyűlöletkeltőnek, hogyha az ellenzék picsokondiázza állandóan a Fideszt?

Figyelt kérdés
Semmi másról nem szól az ellenzéki politika, csak a Fidesz kritizálásáról, és gyűlöletkeltésről. Az emberek teljes mértékben való lebutításáról. Itt is lesznek lebutított, ellenzéki propagandisták, akik a saját elvetemült és sötét világnézetüket akarják ráerőltetni másokra. Pedig a többségüknek sokkal jobb az élete mint régen volt, csak nagyon kis százalékuk él meg rosszul, vagy nem tud róla hogy sokkal jobban él, vagy elfelejtette mi az hogy nincs. Ezekre az emberekre, és borús villagnézetükre nem is vagyok kíváncsi, így ne is válaszoljanak. És ha valaki a menekültek gyűlöletével huzakodna elő, vagy azzal hogy a Fidesz idegengyűlölő, azt tökéletesen cáfolja az hogy több emberen is segített a Fidesz. Csak nem Európába jutásukhoz, hanem a hazájukba! Ez az egyetlen ésszerű megoldás, és az olcsóbb is.

2019. jún. 14. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/505 anonim ***** válasza:
68%

majd ha rájössz, hogy a te véleményed és látásmódod nem különb másétól, akkor célbaérsz XD addig csak te is a saját elvetemült és sötét világnézeteidet akarod másra ráeröltetni...sok sikert hozzá.


ui.: látod, hogy nincs benne semmi az ellenzékről? még mielőtt engem is elkönyvelnél buta sötét ellenzéki propagandistának

2019. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/505 A kérdező kommentje:
Én inkább ki szeretném nyitni mások szemét.
2019. jún. 14. 22:05
 3/505 anonim ***** válasza:
83%

Időgép bekapcsol! Nézzük mit írt volna egy akkori kormánypárti szimpatizáns mondjuk 2008-ban!


"Semmi másról nem szól az ellenzéki politika, csak Gyurcsány és az MSZP kritizálásáról, és gyűlöletkeltésről. Az emberek teljes mértékben való lebutításáról. Itt is lesznek lebutított, ellenzéki propagandisták, akik a saját elvetemült és sötét világnézetüket akarják ráerőltetni másokra. Pedig a többségüknek sokkal jobb az élete mint régen volt, csak nagyon kis százalékuk él meg rosszul, vagy nem tud róla hogy sokkal jobban él, vagy elfelejtette mi az hogy nincs. Ezekre az emberekre, és borús villagnézetükre nem is vagyok kíváncsi, így ne is válaszoljanak.


nem feltűnő a hasonlóság, és hogy mennyire igaz lenne?


ui. ez az én nem vagyok kíváncsi erre meg arra duma, nagyon szórakoztató egy olyan oldalon, ahol a kérdező válaszokat kér, de megmondja, hogy mit fogad el jónak.

2019. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/505 A kérdező kommentje:
Már megbocsás, de az öszödi beszéd és az IMF hitel után, a régi kormányról nem lehetett sok jót mondani!
2019. jún. 14. 22:12
 5/505 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy is nem! Hát a többségüknek sokkal jobb az élete mint régen volt, csak nagyon kis százalékuk él meg rosszul, vagy nem tud róla hogy sokkal jobban él, vagy elfelejtette mi az hogy nincs. Ezekre az emberekre, és borús villagnézetükre nem is vagyok kíváncsi, így ne is válaszoljanak.


Tehát aki 2008-ban kritizálta a kormányt, azoknak sokkal jobb volt az élete mint korábban, és aki ilyenekkel jött, hogy öszsödi beszéd meg hasonlók, azoknak a borús világnézetére nem kell kíváncsinak lenni!

2019. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/505 anonim ***** válasza:
28%

Hát, igen: Bangóné lepatkányozza a kormánypárti szavazókat; Hont András arról értekezik, hogy bárcsak leszakadt volna a híd a Békemenet résztvevői alatt; a CEU-s professzorasszony, Kovács M. Mária pedig Orbán Viktor halálát kívánta az elhíresült Facebook-posztjában („Ha Kaczyński olyan ügyesen le tudott zuhanni…”).

Világos, hogy mindannyian a Fidesz fizetett gyűlölködői. :D

2019. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/505 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, elég szimpla troll vagy.
2019. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/505 anonim ***** válasza:
76%
22:14: hát igen, más szemében a szálka, sajátjában a gerenda... Mint az általad nyilván zseninek tartott Bayer munkássága például...
2019. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/505 A kérdező kommentje:
Természetesen! Teljesen hülyére voltak véve. Minden nagyon jó volt. Megszorítások voltak... És még mindig ezek azok akik meg akarják mondani, hogy hogyan kellene jól csinálni a dolgokat a Fidesznek!
2019. jún. 14. 22:17
 10/505 anonim ***** válasza:
91%

https://www.youtube.com/watch?v=qH73D48PFiI

https://www.youtube.com/watch?v=c3P_91kU1iI

[link]

"Nagyon helyes, hogy határozottan, hangosan és érthetően fejezték ki a véleményüket!"

2019. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!