Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért támogatjá...

Magyarországon miért támogatják annyian a fű legalizálását?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ahol legális pl. Svédország ha jól tudom, de ott azért eleve sokkal fegyelmezettebbek az emberek. Nálunk szerintem csak rossz hatásai lennének, így is rengeteg az alkoholista nálunk és sokan a rossz körülmények miatt ebbe menekülnének. A mi társadalmunk még nem elég fejlett ehhez szerintem.

2019. júl. 3. 14:19
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
7%

Pénzért.

Nagyon jó üzlet, és úgy néz ki másutt már nem vesznek eleget, kell a piac.

2019. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
64%

"Vicces ciginek hülye tinédzsereknek betépni jó lehet, de az orvosi felhasználásra hivatkozni a legaljasabb mariska-lobbi szokott."


Meséld a rákosoknak akiknek adhatnak kb bármilyen gyógyszert étvágytalanok maradnak, legyengülnek mert alig esznek.

2019-ben alig hiszem el hogy van olyan ember aki nincs tisztában egy gyógynövénnyel.

2019. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
17%
Gyógynövénnyel, na nap vicce is megvolt. :D :D
2019. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
88%

Hogy a rossz körülmények között lévők a fűbe menekülnének-e... Ez egyébként nem is hülyeség.


Ez csak akkor áll fenn, ha olcsó lenne. Például 200 forintért tudsz venni: egy kőműves Actimelt vagy egy Kőbányait. Meg egy herbálos cigi is elvileg pár száz forint.

2019. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
59%

10 nagyon buta vagy.


Ha választani kéne inkább a fű. Abból nem tudsz annyit szívni hogy teljesen megőrülj.


[link]


Ez így igaz ahogy leírja, igaz nem túl részletes.



[link]


Ez meg egy lecsúszott pókról szól, aki már minden létező drogot kipróbált, mégse tud normális hálót csinálni.

2019. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
66%
A kérdésre válaszolva egyébként azért, mert hogy is mondjam... 50 éves kor alatt mindenki ismer valakit, aki ismer valakit, aki tépett már, és nem nőtt két feje. Nyugaton, ahol sok helyen már legalizálták, ott ez a határ 80 éves kor körül van.
2019. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
73%

ma 15:29


A fájdalomcsillapító is gyógyszerként van törzskönyve, kösz nélküled is tudjuk, hogy nem gyógyít hanem fájdalmat csillapít. A fájdalom csillapítók, antiepileptikumok, antidepresszánsok egyik sem gyógyítanak, de egyfajta gyógyszerek és igenis lecserélhető rájuk az orvosi marihuána a legtöbb esetben, már ezért megérné a mellékhatások és az eredményesség tekintetében is. De a legfontosabb tulajdonsága, hogy képes az immunrendszer leszabályozására ami kábé minden létező betegségben segítség nem beszélve az immunrendszerrel szorosan összefüggőekben. Pár évtized múlva a te hozzáállásod az amire szörnyülködve fognak emlékezni azok, akiknek már alap lesz, hogy ha az állapotuk megkívánja gyógyulhassanak de legalább is kevésbé szenvedjenek általa.

2019. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
37%
Ismét válaszolok.Aki ellenzi,az képzelje már bele magát,milyen GYÓGYÍTHATATLAN betegnek lenni.Szerintem TE is foggal,körömmel próbálnád a "javulást" keresni.Én bevallom 6mg Rivotrilt szedem+mást(nem vagyok mentális beteg) és a legszebb,amilyen értelmes voltam annyira szétbas**a az agyam.Sokan nem tudják milyen elveszíteni a legértékesebb dolgot az életben.
2019. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
22%

17

Ugyanezt mondták 30-40-50 éve nyugaton, a parlamenti megszólalásokban is a hippik-indiánok, meg akik ebből akartak élni.

Aztán a nyomás miatt legalizált helyeken reklámozni kell, mert ahogy kinőnek belőle a gyerekek, már nincs piaca a cseppeknek, teáknak, sütiknek, stb dolgoknak, amiket a kannabisztartalma miatt akarnak eladni.

Ugyanúgy nyomják most Mo-on a piac miatt, mint egy ideje a kólákat, előtte meg a cigarettát.

2019. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
64%

Nah persze utolsó, kanadában a legalizálás után 1 hónap alatt elfogyott. Milyen 80-90 évek? Az usában is csak nemrég legalizálták.


Jönnek a csőalkoholisták hülyeségeket beszélni.

2019. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!