Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért támogatjá...

Magyarországon miért támogatják annyian a fű legalizálását?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ahol legális pl. Svédország ha jól tudom, de ott azért eleve sokkal fegyelmezettebbek az emberek. Nálunk szerintem csak rossz hatásai lennének, így is rengeteg az alkoholista nálunk és sokan a rossz körülmények miatt ebbe menekülnének. A mi társadalmunk még nem elég fejlett ehhez szerintem.

2019. júl. 3. 14:19
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
26%
Nem veszem észre, hogy annyian támogatnák, pár hülyegyerek mániája meg néhány netes újságíróé, aki szerint ez a liberalizmus fokmérője. Én se tartom jó ötletnek.
2019. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
32%

Hát a végső elkeseredést el kell altatni valamivel. Még akkor is, ha az illetőnek fogalma sincs, hogy ez a baja.

Aztán ha rákapott, már nincs visszaút - nem képes azon járni.

2019. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
57%
Yeah.. a mi társadalmunk csak az alkoholizáláshoz elég fejlett.
2019. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim válasza:
28%
Azért, amiért iszonyatos méretű adót lehetne rá kivetni, ami állambánál landolna.
2019. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
64%

Amíg ilyen buta a társadalom addig nem támogatom a legalizálását.


Még az italhoz se nőtt fel. "a drog rossz értem" De a reggelt droggal kezdi (kávé) a délutánt droggal folytatja (sör) az estét droggal zárja (altató-rivó-xanax).


Aki nem azt a drogt fogyasztja amit ő az "narkós".

Bezzeg a fax részeg honfitársak akik segg részegen megverik a párjukat azok "nem drogosak"


Majd mindjárt megjelenik valami 2 bites idióta aki nekiáll ecsetelni "az alkohol legális tehát nem drog" DEEEE az is drog.

2019. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
31%
Kik és hol? Szerencsére nem nagyon hallottam még én se senkitöl :D
2019. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
71%

Véleményem szerint valamennyire kiszorítaná a dizájner drogokat(bár kétlem).Sok családot láttam az alkohol miatt szétesni.Szerintem a fű nem annyira félnivaló dolog,mint sokan hiszik.


A másik dolog,hogy rengeteg betegségre használna (pl az enyémre is valamilyen szinten).


Ha nem is teljesen legalizálni,akkor legalább orvosi célra használhatóvá téve azt.

2019. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
63%
Inkább az orvosi felhasználás legalizálását támogatják. Mellékhatásmentes a gyógyszerekhez képest és nagyon sok gyógyszert helyettesíteni lehet vele, rákosok, krónikus fájdalommal élők, epilepsziások, mindenféle autoimmun állapotok, stb.
2019. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként megjegyezném így fű alatt,hogy az egyik orvosom ajánlotta menjek ki Hollandiába és tépjek,ne szenvedjek.Külföldi orvos szóval biztosan nem mondott hülyeséget.
2019. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
14%

#8: Semmilyen gyógyszert nem lehet helyettesíteni vele, a marihuána sok évtizednyi kutatás után sem képes gyógyítani semmit. Puszta fájdalomcsillapítónak jó - de ha megitatok a beteggel pár deci pálinkát vagy adok neki ópiumot azzal pont ugyanazt éred el, mégsem szokás rájuk gyógyszerként tekinteni. Kb. akkora visszalépés lenne az orvosi marihuána, mint ha a kőműves lapáttal fejbevágást használnánk aneszteziológia helyett. Működik, mert elalszik tőle a beteg, csak lehet, hogy több kárt okozunk neki.

Vicces ciginek hülye tinédzsereknek betépni jó lehet, de az orvosi felhasználásra hivatkozni a legaljasabb mariska-lobbi szokott.

2019. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!