Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért a kormány...

Az ellenzékiek miért a kormányt hibáztatják a kivándorlásért?

Figyelt kérdés
Nyugatabbra sokkal több pénzt lehet keresni ugyanazzal a munkával úgy általában, ezt tudjuk. Viszont bármilyen kormányunk lenne ez így lenne. Ha 2018 ban a Jobbik került volna hatalomra szerintetek ma egy takarító itthon annyit keresne mint Németországban? Az áraink hasonlóak mint kint, de azért alacsonyabbak még mindig. Nekem van ismerősöm akik nem akarnak kimenni, gyereket vállaltak és lám megtudnak élni Magyarországon.

2019. júl. 4. 17:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%

Már 9 éve ők kormányoznak, mégis kit lehetne hibáztatni?

Sokan egyébként nem csak a kereset miatt mennek ki, hanem az itthon kibírhatatlan munkakörülmények miatt is. Olyan bónusz dolgokról nem is szólva, hogy ha én osztrákoknál dolgoznék, akkor ott lennék egészségügyi ellátásra is jogosult. Most őszintén, te hol feküdnél be inkább korházba?

2019. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem hagyjunk még ellopni néhány ezermilliárdot a kormánynak vagy rendezzünk olimpiát 5-6000 milliárdért és akkor biztos közelebb kerülnek majd a bérek a nyugati színvonalhoz.

Jó lesz?

2019. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

"Most őszintén, te hol feküdnél be inkább korházba?"


Van amerikai ismerősöm akik szerint ott rosszabb az egészségügy mint itthon. Hoppá.

2019. júl. 4. 18:05
 4/45 anonim ***** válasza:
92%

Mert a kormány a hibás. Nem az összes kivándorló vonatkozásban hanem azért, hogy ilyen sokan.

Nem "bármilyen" kormány esetén. Csak rossz kormány esetén. Akkor ugyanis nem az a probléma, hogy ott több a pénz, hanem az, hogy itt nem lehet megélni. Ez se azt jelenti, hogy senkinek (hiszen 9,5 millió maradt), hanem azt hogy sokkal többnek nem lehet, mint általában

2019. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
Jól mondod kérdező. Van! És hány a 350 millióból?
2019. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
82%
A Túncsárt kéne hibáztatni, ő tehet mindenről. A múltkor nem találtam a lakáskulcsot és mondtam is az asszonynak, hogy ejj-ejj, ez az átokfajzat már megint itt garázdálkodik és lopkodja a kulcsokat a Sorosnak!
2019. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%

"Van amerikai ismerősöm akik szerint ott rosszabb az egészségügy mint itthon. Hoppá."


Rámutatnál, hogy hol említettem Amerikát? Hoppá. Talán még annyira nem vagyok szenilis, szerintem Ausztriáról beszéltem. Tudom hasonló leírva, de elég nagy a különbség. Pláne abban, hogy míg az USA-ba (ha ezt érted Amerika alatt) alig vándorolni ki magyarok, addig európai országokba igen nagy számban.

Egyébként az egyesült államokbeli egészségügy is fényévekkel magasabb szintű, mint az itthoni. Tehát a barátod vagy hülyeségeket beszélt, vagy másra gondolt. Amire gondolhatott, hogy ott sokkal drágább és magánbiztosítók vannak, akik vagy finanszíroznak egy adott műtétet, vagy nem. Ha meg nincs biztosításod, akkor életed végéig köhögheted ki az esetleges életmentő műtéted árát.


Korházi fertőzések számában is lassan csak Etiópia fog minket lekörözni.

2019. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem igaz.

Lakhatási válság van,sokan azért mennek ki,mert itthon nem tudnának megélni.


Egykulcsos adó,CSOK ingatlanárak felverése.

2019. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
77%
"Van ismerősöm"-Persze van neked,1.
2019. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%

A magyar közállapotokért a mindenkori kormány a felelős!

Az ő döntésük, hogy nyomorban tartják a nyugdíjasok háromnegyedét, hogy a közmunkából sem lehet megélni, hogy az ÁFA a világon a legmagasabb, hogy nincs jogbiztonság, nincs eü., nincs oktatás és semmi, aminek normálisan működnie kéne!

Mégis: ki a francot hibáztatnál? Talán Sorost, vagy az erőtlen ellenzéket?!

2019. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!