Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Bayer Zsoltról?

Mi a véleményetek Bayer Zsoltról?

Figyelt kérdés
Én megmondom a tuti a magyar politikai életben számomra a 2. Legirritálob személy. Nálam Kövér László viszi a prímet de Bayer is esélyes. A higgadt, mérsékeltes és megfontolt Bayer show műsor vezetője. Am szerintem a Fidesznek ideje lenne a nemzetközi sikerül tv produkciókat magyarosítani pl A túlélés törvényei Bayer Zsolttal vagy a pokol konyhája Német Szilárdal. Nektek erről vélemény?

2019. júl. 7. 09:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Az első öt legirritálóbban mindenképpen benne van. Sajnos, nagy a verseny.
2019. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
84%
Én Bayer Zsoltot soha meg nem hallgattam, soha egy cikkét el nem olvastam. Egyedül akkor olvastam néhány sort tőle, amikor máshol idézték. Annyi trágárság nekem untig elég. Kilóg a kapanyél a szájából, a kocsisok befognák a lovak fülét, ha így beszélne előttük. A valóságshow-k szereplői beszélnek hasonlóan ocsmányul. Ez a nemzeti közélet, nemzeti újságírás színvonala? Ezt honorálja kitüntetéssel a nemzeti kormány? Lehet, hogy a kamerák mögött Orbán, Kövér, meg a többi széltoló is ilyeneket röfög egymásnak?
2019. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
bayer zsóti egy kis komcsi féreg volt mindig is, ami az aktuális elvtársi hatalomhoz dörgölőzik. Mive a felcsúti KISZ titkár, és KISZ, MSZMP tag csapata most épp jobboldali nemzethy gúnyában elvtárskodnak, így zsóti is ilyen fröcsögést ad elő.
2019. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
15%
Nem kötelező nézni. Nézz Kötöttfogást Konok Petyával.
2019. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
Ha a mónika show-ban egymást csépelő vértyogó cigányok az egyik oldal, akkor bayermünchen zsóti a másik. :D
2019. júl. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%

Egy tehetségtelen senki aki a még nála is alacsonyabb intelligencia hányadosú emberszerű lények "megmondója"


Ha ahhoz is ostoba vagy véleményed legyen majd a szádba rágja kit kell épp gyűlölni.

2019. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
79%

Nem érdekel a politika, nem nézem, nem olvasom csak ritkán.

Viszont heti egy két alkalommal bele nézek pár percre bayer műsorba, hogy lássam, még mindig van lejjebb. Nem sokáig, 2-3 percig nézem hallgatom, mert azért hányni nem szeretnék.

2019. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
47%
Madarat tolláról, embert barátjáról...
2019. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
7%

Olyan sült hülyék és nevetségesek vagytok ahogy itt vergődtök.

Mi közötök hozzá, hogy milyen?

Senki nem kötelez titeket arra, hogy nézzétek, olvassátok, amúgy sem figyeltek arra amit mond vagy amiről a műsorai, írásai szólnak, nem is értetek belőle egy szót sem.

Az elqróval, Nagy Blankával meg Jakab Péterrel képviseltetitek magatokat, mint "politikusokkal", a drágajóbolgárúr műsoraitól kezdve mindenféle mocsok van abban a kínálatban ami szerintetek függetlenobjektívprogresszívhaladóblablabla, erre kiadakdtok egy újságírón?

Bayer Zsolt egy népszerű műsorvezető, újságíró és rengeteg könyve is megjelent. Nem azért népszerű mert senkinek nem tetszik, hanem mert pont ellenkezőleg, rengetegen kedvelik amit s ahogyan beszél, ír. Nem is kell hogy mindenkinek tetszen, egyszerűen nevetséges, ahogy toporzékoltok miatta.

Ne nézd, ne hallgasd, nem is értenéd egy szavát sem - eddig sem értetted. Remélem a nagy liberális szabadság nevében nem akarjátok megtiltani, hogy másoknak meg teszhessen. Bár amiket le szoktatok írni, abból ez is következne.

2019. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

"Mi közötök hozzá, hogy milyen?"


Talán az, hogy az országunkat teljhatalommal irányító állampárt szócsöve. Illetve az, hogy 2,5 millió honfitársunk véleményét formálja nap mint nap, súlyos károkat okozva a magyar kultúrának.

2019. júl. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!