Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Nektek mi a...

Fideszesek! Nektek mi a véleményetek Bayer Zsoltról?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
remélem leszopják minden reggel
2019. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Tetszik nekem, hogy cenzúrázatlan, korlátlanul beszól mindenkinek. Lehet, hogy egyes embereknek ez "kocsmai" stílusnak tűnik, de én többre értékelek egy ilyen egyenes embert, mint egy elefántcsonttoronyból szirénhangon suttogó manipulatív kígyó libsit.
2019. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Tisztelem, sokat tett a hazáért! Nem úgy mint a gyurcsányotok!
2019. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Egy közepes képességű újságíró, aki szerintem túl sokat szerepel a médiában. Néha én sem értem, miért erőlködik úgy, mint ha még mindig ellenzékben lenne. (A másik talány számomra Gajdics Ottó, aki mindig higgadtan kezdi a mondandóját, majd a végére saját magát felhergelve örjöng.) Viszont azt sem értem, hogy az ellenzék miért mindig csak őt veszi észre. Egy sor kiváló politológus és újságíró van a jobboldalon, akiken sokkal nehezebb fogást találni (Kiszelly Zoltán, Farkas Örs, Boros Bánk Levente, Stumpf András, Lánczi Tamás, Mráz Ágoston, Borókai Gábor, Megadja Gábor, stb.)

Egy fideszes :)

2019. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Szép mívesen beszél nem úgy mint az a Blanka pfujj.
2019. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 árokpart ***** válasza:
82%
Teljesen pártatlanként mondom, hogy ebben az emberben rengeteg elrejtett agresszivitás lehet. Mikor csak szimplán előadást tart vagy volt egy műsora amikor a hétköznapi életét mutatta be, saját lakását, nyaralóját stb. Ott is látszódott valami indokolatlan belső feszültség a mentalitásában. Nem azt mondom, hogy nem volt sokszor igaza, csak nekem mégis furcsa.
2019. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Szúrnám.
2019. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Hallottam már róla de őszintén fingom sincs ki ő azon kívül hogy újságíró nem emlékszem hogy olvastam bármely cikkjét is
2019. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok fideszes (jóravaló fasiszta pribék vagyok), de válaszolok. Régebbi műsorai, írásai alapján világos, hogy egy intelligens, tájékozott ember. De valami érthetetlen taplóságból indíttatva megengedi magának, hogy minden nap beleszarjon a zongorába és úgy kb. ez utóbbi viselkedés dominál a fickó megítéléseben. A blogját is hasonló modorban írja, aki szereti a világos szókimondást, az nyilván követi. Mindazonáltal vannak ott érdekes írások is:

Miért nem mennek az arab migráncsok arab országba?

[link]

Mekkora kamu a "sajtószabadság" osztályozása:

[link]

2019. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Legközelebb (így hatvan felé) majd megkapja a szép magyar kiejtésért a Kazinczy-díjat.
2019. ápr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!