Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazóknak mekkora...

A Fidesz szavazóknak mekkora része szavazott csak azért a Fideszre, mert úgy gondolta, hogy az összes ellenzéki politikus alkalmatlan?

Figyelt kérdés

Én úgy a harmadára tippelek.

(A kérdés előző változatában az ellenzéki politikusokra durvább jelzőt használtam, ki is moderálták... remélem így már maradhat.)



2019. júl. 13. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Mutass egy butább ellenzéki politikust mint Orbán-Német sziszike- Kósa lalika- Lázár janika.


Jó kis meló lesz kotorni egyet.

2019. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
2006-ban, amikor még a mostani ellenzéki pártok zöme nem is létezett, vagy csak kialakulóban volt, a fidesz 2,2 millió szavazóval rendelkezett. Szerintem nem tévedek nagyot, ha azt mondom, hogy 1,5-2 millió fix támogatójuk van, és csak az afölötti emberek lennének rugalmasak pártváltásra.
2019. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

1%

A legtöbb fideszes azt se tudja mi az az ellenzék. Csak annyit tudnak hogy ha nem akarnak sorosgyurcsánymigráncsbrüsszelt akkor fideszre kell két, egymást keresztező vonalat húzni.

2019. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
14:21: igen, nagyjából így számolok én is. Ez alapján alkalmasabb ellenzéki politikusokkal legalább a kétharmad lebontható lenne.
2019. júl. 13. 14:27
 5/10 A kérdező kommentje:
A 14:20 és 14:22 sajnos csak azt ismételgeti, amit az alkalmatlan ellenzéki politikusok is. Ők jól érzik magukat ebban a pangásban...
2019. júl. 13. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
A propaganda sokszor megtévesztette már emberek tömegeit, lásd közép-ázsiai népi demokráciák mostanában, 1930-as 1940-es évei Németországban: NSDAP. Az emberekben mindig is van rosszindulat és/vagy együgyűség, egy jó adag hiszékenységgel vegyítve.
2019. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16:23: valami értelmes mondanivalód is van, vagy csak visszaböfögöd emésztetlenül azt a sok butaságot, ami miatt ott tart az ellenzék, ahol tart?
2019. júl. 13. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nagy az átfedés. Vannak tözsgyökeres Fidesz szavazók, de ők is látják, hogy az ellenzék teljesen alkalmatlan. Azok akik kényszerből Fidesz szavazók azok is látják, hogy az ellenzék milyen is.
2019. júl. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 milliónál több biztos nincs, de szerintem fél millió legalább van.

Többnyire ebből lehet következtetéseket levonni, hogy kik szavaznak a fideszre, és kis logikával egyes csoportokra rá lehet jönni, hogy miért:

[link]

[link]

2019. júl. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert az összes fideszes politikus alkalmatlan! Ezt megkérdőjelezhetetlenül bizonyították ők maguk azzal, hogy fel kellett számolniuk a jogállamiságot ahhoz, hogy az alkalmatlan kormány hatalmon maradásának módszereivel élhessnek.
2019. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!