Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány "családvédelmi...

A kormány "családvédelmi programja" mitől védi meg a fiatal családokat?

Figyelt kérdés
Attól a nyomorúságos vegetálástól, amit alapjáraton tudna nyújtani?
2019. júl. 14. 18:18
1 2 3 4 5 6
 51/53 MolotovPunk ***** válasza:
62%

Igen,már látom milyen sokan igénylik tömegesen ezt a (nagyszerű) intézkedést. :D


https://www.youtube.com/watch?v=XFO6FBY_API


Egyébként nem tudom,honnan veszed azt a badarságot,hogy Magyarországon jelentősen nőttek volna a bérek.Szerintem te nem Magyarországon élsz.

2019. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem tudom te ezek szerint szatyorban élsz, már bocs. Az utóbbi években rengeteg cikk volt arról, hogy mennyire drasztikusan nőttek a fizetések. És én is ezt tapasztaltam. Aki 20 éve ugyanott dolgozik az nem biztos, hogy érzékeli. Aki viszont az utóbbi pár évben egyszer vagy többször váltott munkahelyet az érzi, hogy könnyebb munkát találni és magasabb a fizu.
2019. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 MolotovPunk ***** válasza:
62%
Könnyebb munkát találni ez tény,de az főleg a kivándorlásnak köszönhető,nem azért,mert tömegesen új munkahelyek jöttek volna létre kis hazánkban.Ugye az rémlik,hogy a V4-ek között mi keresünk a legrosszabbul.Már lengyelek és szlovákok is röhögve előznek minket bérekben.:)Tehát nem emelkedtek jelentősen a magyar bérek.Az,hogy egyik helyről a másikra átmész és kb 20-25ezerrel többet keresel másik munkahelyen,az semmit nem jelent.sereghajtók vagyunk az EU országai között bérekben...
2019. júl. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!