Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogyan képzelitek a jövőtök...

Ti hogyan képzelitek a jövőtöket itt Magyarországon ha felviszik a nyugdíjkorhatárt 72 évre?

Figyelt kérdés
Ok, munkaalapú társadalom van, ezt már érthetően nyomatékosította számunkra a kormány, de 72 évesen már sokan az ágyból sem tudnak felkelni, nem hogy dolgoznának. Ő róluk ki fog majd gondoskodni? Nem para ez egy kicsit?

2019. júl. 16. 17:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
27%
Addigra úgyis győz a Balpárt és eltörlik ezt,meg lez 35 órás munkahét is
2019. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
23%

Én azt nem tudom elképzelni, hogy 50 évesen nyugdíjba menjek és utána ne csináljak semmit csak várjam a halált. Naná, hogy hamar leépülnék, mint a mostani kádári nyugdíjasok is leépültek.

Természetesnek tartom, hogy dolgozzak halálomig, viszont azt igazságtalannak tartom, hogy elveszik a fizetésem elég jelentős részét és odaadják ingyen a mostani nyuggereknek.

2019. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 LazyJones ***** válasza:
73%
Túristaként. Bár nem csak a nyugdíjkorhatár miatt, van itt épp elég marhaság ahhoz, hogy se élni, se megöregedni ne akarjak itt.
2019. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
42%

Nem aggódnék,ilyet nem merne bevezetni senki,még nyugaton is elég kérdéses,ahol magasabb az életszínvonal és az egészségi állapota a 60+-os generációnak.


Nem lesz örökké fidesz,még ha ezt most valaki nem képes elhinni.


Másrészt,úgy kell tervezni,hogy ne csak munkából legyen jövedelem,létezik passzív jövedelem is.

2019. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
#2 Nincs azzal semmi gond ha te dolgozni akarsz, most is lehet dolgozni a nyugdíj mellet, senki sem tiltja. Azt viszont nem tudhatod, hogy 20 éven hogyan alakul az életed, egészséged, stb, és ha lebetegszel mondjuk, úgy már hiába akarnál dolgozni. 60 felett már bármi előfordulhat, ott már csak szerencse kérdése, hogy munkaképes vagy-e vagy sem.
2019. júl. 16. 17:45
 6/44 anonim ***** válasza:
70%
Nem terveztem olyan sokáig élni
2019. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy."Turistaként",ez tetszik:)
2019. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan úgy. Nem is számoltam nyigdíjjal, mert nincs miből.
2019. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

"Nem aggódnék,ilyet nem merne bevezetni senki,"


öööö.... muhahahahaha...

2019. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
65%

"Én azt nem tudom elképzelni, hogy 50 évesen nyugdíjba menjek és utána ne csináljak semmit"


Menj el építőiparosnak, nehéz iparba majd rájössz mi az 50+ évesen bemenni dolgozni.


Na az ilyen idióták a fidesz szavazók általában


Menj mentősnek úgyis kevés van, megnézem ahogy 70 évesen viszed a negyedikre hordágyon a 110 kg beteget.


Menj tűzoltónak az sincs, poén lesz amikor fel kell menned a tizedikre mert tűz esetén nincs ám lift.


Menj beteghordónak, az is kevés van 110 kilós beteget is kellemes lehet 70 évesen emelgetni.

2019. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!