Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogyan képzelitek a jövőtök...

Ti hogyan képzelitek a jövőtöket itt Magyarországon ha felviszik a nyugdíjkorhatárt 72 évre?

Figyelt kérdés
Ok, munkaalapú társadalom van, ezt már érthetően nyomatékosította számunkra a kormány, de 72 évesen már sokan az ágyból sem tudnak felkelni, nem hogy dolgoznának. Ő róluk ki fog majd gondoskodni? Nem para ez egy kicsit?

2019. júl. 16. 17:00
1 2 3 4 5
 41/44 Fizikakedvelő ***** válasza:
#40:Megkaphatom a linkemet? Azt állítottad,hogy igenis kritizálják a kormányt. Kérem a linket! Anélkül nem igaz amit állítasz.
2019. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

#40

"Nem, nincs igazad. Akkor sem ha újra és újra megismételed ugyanazokat a hülyeségeket. És nem, nekem nem kell bizonyítanom neked semmit."

Ha tévedtem volna, akkor cáfoltál volna. Az meg nem követelőzés, hogy bizonyítokét kérek az állításaidra, ha kicsit is lenne gerincted, akkor nem kellett volna szóvá tennem, hanem egyből hoztál volna bizonyítékokat.

Eddig csak tagadni sikerült, viszont az nem bizonyítja az állításaid igazság tartalmát, így a jelen formában még nekem van igazam.

2019. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
25%
Politikus feneket akarok nyalni. Szerintem dolgozzunk 80 éves korunkig. Ha nem élünk addig sebaj, majd a másvilágról is. visszajárunk dolgozni. Vállaljunk be évi legalább 1000 óra túlórát is. Ha a megtakarításainkat ellopják, tapsikoljunk hozzá, sőt egy idő után önként ajánljuk fel, hogy az ellopással se kelljen fáradniuk a tisztelt politikus uraknak. Hagy költsék a pénzúünket orgiákra, drogra, prostikra, vagy amire csak akarják. Ja és mindenki nézze meg lefekvés előtt, hogy nincs-e a szekrényben vagy az ágy alatt Soros bácsi vagy legalább egy emberevő migráns.
2019. nov. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Ha minden összejön, nekem

már most 70.

2023. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!