Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem felháborító, hogy azorbán...

Nem felháborító, hogy azorbán rezsim a szegény hajléktalanokat munkára kötelezi, a családoknak akik felháborító módon megdolgoztak a támogatásért támogassa? Hogy meri a családokat támogatni, amikor ekkora diktatúra van?

Figyelt kérdés
Felháborító hogy azorbán segíti a fiatal, ki hangsúlyozom még egyszer hogy nagyobb legyen a felháborodás, a fiatal családokat, hogy négy gyerekkel ne egy kis lakásban nyomorogjanak, mert köztudottan minden fiatalnak milliomosok a szülei, és így könnyebben bír venni házat. Inkább a negyven feletti anyákat kellene támogatni, az se baj ha már szinte szülésképtelenek, és őket házhoz juttatni. De főleg azokon kellene segíteni, akik életükben egy percet sem dolgoztak, és nekik adni támogatást hogy minnél jobban elszaporodjanak, és minnél több munka nélküli legyen, minnél több gyermek haljon meg az utcán. De leginkább az egyedülállókat kellene támogatni, mert tudni érdemes hogy csak az egyedülállóknak nincsenek milliomos szüleik, vagy nincsenek is szüleik. Annak akinek van barátnője ne adj isten házas, annak biztos milliomos gazdag szülei vannak, mert volt pénz az esküvőre. Az is köztudott hogy az egyedülállók sokkal jobban szaporodnak, mint a házasok. Nem kell figyelembe venni a statisztikákat, mert azok mind hamisak, és elég ha nekem elhiszitek.

2019. júl. 16. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lenne baj ismét a minimálbér emeléséhez kötni - de csak akkor ha marad ez a kormány, amelyik idején valóban emelkedik is a minimálbér évről évre."


3 évig biztos marad, bár 2014-ben ígérték ezt az illetékesek, azóta kormányzati szintem még fel sem merült.

2019. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 A kérdező kommentje:

"Köszönöm a sok rizsát,de még mindig nem magyarázat arra, hogy melyik adónem fog csökkenni aminek hatására nő a fizetés. Nem is kell konkrét fizetést nézni, hanem adót vagy járulékot."


15 százalék helyett, 12 fognak levonni, a fizetésedből. Ez jelentősen több pénzt fog jelenteni.

2019. júl. 17. 12:44
 23/74 A kérdező kommentje:

"Akkor elmagyaráznád, hogy ezt hogyan kell érteni, ha nem számszerűen?"


Figyelj Magyarország népessége egyre csökken, ezért kevesebb ember van. Egyre kevesebb pedagógus megy ki, és egyre többen maradnak itt. A fiatalok egyre többen válasszák ezt az irányt. De hiába vállaszák ezt a fiatalok egyre többen, ha egyre kevesebb fiatal van, és egyre bővülnek a pedagógusokat foglalkoztató munkák.

2019. júl. 17. 12:49
 24/74 anonim ***** válasza:
78%

"15 százalék helyett, 12 fognak levonni, a fizetésedből. Ez jelentősen több pénzt fog jelenteni."


Hát az én fizetésemből eddig sem 15 százalékot vontak le, mivel gyermektelen és egyedülálló vagyok.

SZJA 15%

Nyugdíjjárulék 10,0%

Egészségbiztosítási járulék 7,0%

Munkaerőpiaci járulék 1,5%


Múlthét pénteken elfogadott költségvetési és adócsomagban nem volt SZJA módosítás így jövőre is 15%-t vonnak le.

2019. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:
Igen de az adó nem 15 százalék lesz, hanem 12 ez már csökkenő költséget jelent. A járulékokat is jelentősen csökkenteni fogják, ami szintén csökkenő költséget jelent. Sokkal kevesebbet vonnak le majd a fizetésedből. 2020-ba csak adócsökkentés lesz, és nem lesz adóemelés.
2019. júl. 17. 12:59
 26/74 A kérdező kommentje:
Idén 15 százalékot vonnak még le, de jövőre ez változik.
2019. júl. 17. 12:59
 27/74 anonim ***** válasza:
91%

"Igen de az adó nem 15 százalék lesz, hanem 12 ez már csökkenő költséget jelent. "


Én elhiszem, ha tudod mutatni a hírt is mellé.

2019. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk hogy nem tudhatok mindent észbentartani, viszont a járulékcsökkentést egy az egyben eltaláltam: [link] És a SZJA még kevesebbre fog csökkenni mint amennyire én tudtam, csak nem 2020-ra. De lehet akkor is már vagy utánna is csökken. [link]
2019. júl. 17. 13:29
 29/74 anonim ***** válasza:
93%
Akkor tisztázzuk jövőre azon kívül, hogy a munkáltatónak kevesebbet kell fizetni, semmisem fog változni, mivel az munkavállaló után kell fizetni, ezért sem a bruttó sem a nettó béren nem változtat.
2019. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:
De változtat, mert kevesebbet vonnak le mert nem kell annyi járulékot fizetni.
2019. júl. 17. 13:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!