Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók is...

Az ellenzéki szavazók is védték volna a pártjukat mint a fideszesek, ha az ő pártjuk kezd diktatúra kiépítésébe?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Nekem nem a diktatúrával van a bajom,hanem a Fidesszel.Szóval igen.
2019. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A szektások lehet. Épelméjű embernek van értékítélete és egyéni véleménye, és ha előfordul, hogy az addig kedvelt párt olyat tesz vagy olyan irányba halad ami ellentétes az értékítéletével, akkor el fog tőle fordulni. Csak az agymosott, elvtelen és realitással köszönőviszonyban sem álló (vagy állni nem is akaró) szektások azok akik kritika és kérdés nélkül mindenben támogatják a pártjukat, kövessen az el bármilyen nyilvánvaló bűnöket is. Biztos van ilyen az ellenzékiek között is, de tekintve hogy az ellenzéki pártok nem mondanak 5 percenként mást mint korábban, és nem törnek leválthatatlan hatalomra, így nehéz ezt megmondani. A kormánypárt viszont sok ilyen hívővel bír az tény.
2019. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok,miért is lettem lepontozva?Elmondtam a szubjetktív véleményem,az igazat írtam a kérdésre.
2019. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2010-ben a Fideszre szavaztam. A tetteik meggyőztek arról, hogy hiba volt. Részemről Képes vagyok korrigálni, ha olyasmit látok, ami szembe megy az értékrendemmel, és nem követem vakon a vezért.
2019. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A megrögzött szavazók igen ez a többség a józan érvek mentén szavazók nagyon kevesen vannak
2019. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Elképzelhető, mivel a magyarok imádják az elvakult fanatizmust, és nagyon vevők erre. Legyen szó bármilyen ideológiáról. A lényeg, hogy vakon követhessenek egy vezetőt, és ne nekik kelljen gondolkodniuk azok, hogy mi a helyes és mi nem. Azt majd a vezér megmondja.
2019. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Éna fideszre szavaztam... 2010-ig, 2011-ben, a kuszaszem ámokfutásakor, és unortodox mozgásoknál momdtam, hogy soha többé fidesz. Azóta már jobban gyűlölöm mint a maszopot, és fletóékat... de azokra se szavazok soha. Akik már leszerepeltek, azok ki vannak zárva.
2019. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy részük sajnos biztosan. Hidd el, ellenzékiek között is van rengeteg "Takács Zs5" szintű szektás, csak jelenleg nem ők vannak hatalmon. Mondjuk ettől még a Takács-szerű fideszesek sem lesznek szerethetőbbek...
2019. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Elenyésző része max ,de csak a Fideszben vannak ilyen agynélküli emberek akik mindent elhisznek szó nélkül.

Aki meg átélte rendőrként a 2006 os cselekményeket az pontosan tudja miről beszélek.

Már csak azért sem mondanám ,mert mikor a Gyurcsány Kormányt leváltották nem azért nem nyertek ,mert akkora volt a fidesz szavazó tábora ,hanem mert ,akik a feriben hittek azok nem szavaztak ,akkor ha jol tudom kapásból az ország 48 % szavazott és abból volt 2 harmada a fidesznek tehát valojában kb 2 millió ember miatt kapta meg a fidesz 2/3 ot egy 10 milliós fős országban.

Amúgy itt a legnagyobb probléma még mindig az ,hogy 2/3 van a Fidesznek és nem egységes a kormányzás ,ha nem lenne 2/3 tök mind1 meik párt lenne ,de nem lenne ekkora korrupció és stb.

Az meg ,hogy mit lehet köszönni a Fidesznek meg az MSZP-nek hát párttól függetlenül a fidesznek semmit ,az MSZP idején legalább megpakoltam a bevásárló kosarat.( ez lehet csak azért volt mert nem volt ekkora az infláció és többet ért a pénzem) ,de egyik se volt jó és most sem jó.

2019. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!