Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Számotokra a Momentum nem...

Számotokra a Momentum nem vált hiteltelenné?

Figyelt kérdés

Mármint most lényegében azokkal működik együtt akiket elvben le akar majd váltani (az elmúlt 20-25 év elvtelen ,gerinctelen gazembereit).


Értem ,hogy ezt nem lehet azonnal viszont félek attól ,hogy az MSZP , DK szépen zsebre vágja őket ,és végül ugyanolyan lelketlen kétszínű gyalázatokká válnak.


Azzal egyet értek ,hogy politizálni kell ,és szükséges ,de szerintem Magyarországon a jelenlegi állapotok miatt a párt politika halálra van ítélve valamiféle alternatíván kellene kidolgozni pl: civil szervezeteket létrehozni ,és azok segítségével korlátozni ,befolyásolni a kormány politikáját majd miután meggyengül ,és kellő támogatottságot elér az adott szervezet akkor lényegében rendszert kell váltani (ellenzékkel együtt).



2019. szept. 20. 05:31
1 2
 1/18 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
40%

Majd akkor válhat hiteltelenné, ha hatalomhoz jut, addig esélyük sincs rá. :)


A Momentum egyébként elsősorban a NER ellen küzd; ha ezt a célt elérték, utána jöhet a többi.

2019. szept. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Számomra sosem volt hiteles.
2019. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Sosem volt hiteles Fegyőrrel, a Donáth-család tagjával, az abortuszpárti Csehhel és a többi, Lenin-fiúkra emlékeztető szereplővel.
2019. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Nekem cseppet langyosak. Szerintem nem érzik, hogy egyedül is erősek lehetnének, ezért társulnak be a többihez.
2019. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Hamar kiderült, hogy az SZDSZ sokadik reinkarnációjáról van szó.
2019. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
A kereszténydemokrata kisz-titkárok es a milliárdos szociáldemokraták országában ők a leghitelesebb párt.
2019. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

A momentum a nolimpia kampánnyal nyitott be a politika világába. Ahhoz kerestek támogatókat, hogy vonják vissza az olimpiai pályázatot de amint sikerült elérniük, azonnal el is hazudták ezt és megpróbálták bemesélni, hogy ők csak a döntés jogát akarták a budapestieknek megadni.

Csakhogy akkor nem az lett volna a kérdés az aláírásgyűjtő íveiken, hogy egyetért-e ön azzal, hogy vonják vissza az olimpiai pályázatot - hanem hogy egyetért-e ön azzal, hogy a pályázatról népszavazás döntsön.

Ezóta a hazugságuk óta hiteltelenek és semmit nem tettek azóta sem amivel kicsit is hitelesebbé tették volna magukat, éppen ellenkezőleg.

2019. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Előző!

"Csakhogy akkor nem az lett volna a kérdés az aláírásgyűjtő íveiken, hogy egyetért-e ön azzal, hogy vonják vissza az olimpiai pályázatot - hanem hogy egyetért-e ön azzal, hogy a pályázatról népszavazás döntsön."


Tévedsz. A gyűjtés arra vonatkozott, hogy legyen népszavazás. A népszavazás kérdése az volt, hogy egyetért-e azzal, hogy visszavonják.


A Momentum nem csapott be ezzel senkit.

2019. szept. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. szept. 20. 14:36
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

#8 Értem én hogy ciki amit csináltak és hogy szeretnétek átírni a múltat, de az internet világában ez nem fog menni!

"Egyetért-e Ön azzal, hogy Budapest Főváros Önkormányzata vonja vissza a 2024. évi nyári olimpiai és paralimpiai játékok megrendezésére irányuló pályázatát?"

Pontosan ez volt a kérdés.Hiába ment mellette a hazugság amivel rávették az embereket az aláírásra, a kérdés ez volt, a pályázat visszavonását íratták alá és nem azt hogy legyen róla népszavazás.

2019. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!