Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy ha a Fidesztől kérdéseket várnak a Parlamentben, olyan célból, hogy mondják el, hogy tervezik a problémák megoldását. Ők ebben az esetben mindig az előző 8 év hibáit mondják el, és semmi jövőbe tekintő dolgot?

Figyelt kérdés

Szerintem nem a múltban, hanem a jelenben/jövőben kellene élnünk. Azt mindenki tudja, hogy az előző 8 év rossz volt, dehát kit érdekel már az?

Nincs tényleges, probléma megoldó programjuk a kérdésekre, csak a mellébeszélés ami megy.


2010. júl. 19. 18:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

"vicces. választások előtt elszóltam magam, hogy figyeljétek meg, ígérgetnek, aztán meg ha nem haladnak sehová, mutogatnak hátrafele. lehurrogtak, hogy ez nem így lesz, hülye vagyok. és tessék. :)"


Én is megmondtam, dehát az átlagmagyar már csak ilyen :D


8 évig ezt fogjuk hallgatni "hogy de az elmúlt 8 évben.."?


Én inkább az elkövetkezendő 8 évre vagyok kíváncsi.

A múltba való mutogatással, pálinkafőzéssel, trianozással, vezetőcserékkel nem fogunk jóllakni.

2010. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:56

Ha nem lett volna MSZMP, MSZP-SZDSZ stb. uralom, ma valószínűleg tárgyalni se kéne ilyen szervezetekkel!

2010. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ugyanmár ti semmivel sem fogtok jóllakni :D
2010. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A Fidesztől mostanság semmi más irányú kérdés nincs, mint az, hogy hogyan fogja rendbehozni az elmúlt 8 év politikai inkompetensei által végbevitt rombolást. Akkor talán a római jogról kéne értekezniük?
2010. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

nem azt kellene ecsetelni, hogy hu de rossz volt ez a 8 év, hanem észérveket kellene adniuk, hogyan fogják kijavítani


természetesen utálom az MSZP-t de én csak annyit látok, hogy mióta a Fidesz átvette a hatalmat, a forint 264-ről 290-re romlott, az IMF nem tárgyal velük, a benzín olyan áron van, amelyen még sosem volt, és Magyarország a 10.legveszélyeztetettebb ország csőd terén.

Nyissuk ki a szemünket, ezek nem a hazugságok, hanem kész tények!

Remélem az önkormányzati választásokon sokan átpártolnak a Jobbikhoz, én ezt tettem! Adjon az Isten! Szebb Jövőt!

2010. júl. 19. 21:19
 16/23 anonim ***** válasza:
21.19: Érzelmileg én is jobbikos lennék, de nekem van itt egy nagy bökkenő. Ha az IMF Orbánékkal nem tárgyal, akkor majd Vonával fog? Nem fog, hanem napok alatt megfojtanák, és vele együtt az országot is.
2010. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

ma 21:19


Egy jobbikos, aki az IMF-nek való kritikátlan gazsulálást javasolja. Gondolom, abba a jobbikos fajtába tartozol, amelyik 2008 elején még szoci volt :)))

2010. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

a Jobbik alapjában véve nem venne fel hiteleket, ezt Vona Gábor leszögezte

mert ezek a hitelek az eddig felvett hitelek törlesztésére mennek el, és nem a gazdaság fejlesztésére

megjegyzem, a választások előtt Orbán is megígérte, hogy nem lesz hitel

szóval az IMF-et Jobbikkal kapcsolatban ne hozzuk fel, nekik meg lenne a gazdaság helyreállító programjuk.. ezen is lehet vitázni, csak nem érdemes

a többi Fidesz elleni érvhez egyébként mit szólsz? mit szóltok?

2010. júl. 19. 23:00
 19/23 anonim ***** válasza:

"ugyanmár ti semmivel sem fogtok jóllakni :D"


Ki az a "ti" ?

2010. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Vona Gábor a választások előtt elmondta, hogy fel fogjuk venni a hitelt, de az a pénzösszeg szinte egy az egyben arra megy el, hogy a régi hitelek kamatait törlesszük

gazdaság fejlesztő céljuk alig van ezeknek a pénzeknek.. vagyis lehet, hogy cél az lenne, de az már egy más tészta..

és egy idő után kell a következő hitel is, hogy az előző évek és a legújabb felvett hitel kamatait törlesszük

és így.. egyre több lesz a visszafizetendő kamat és egyre inkább sorlódik az ország a bajba

2010. júl. 19. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!