Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy ha a Fidesztől kérdéseket várnak a Parlamentben, olyan célból, hogy mondják el, hogy tervezik a problémák megoldását. Ők ebben az esetben mindig az előző 8 év hibáit mondják el, és semmi jövőbe tekintő dolgot?

Figyelt kérdés

Szerintem nem a múltban, hanem a jelenben/jövőben kellene élnünk. Azt mindenki tudja, hogy az előző 8 év rossz volt, dehát kit érdekel már az?

Nincs tényleges, probléma megoldó programjuk a kérdésekre, csak a mellébeszélés ami megy.


2010. júl. 19. 18:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

22:57

18 éves múltam, akkoriban nem követtem figyelemmel a politikát olyan szinten, mint most

de az MSZP-t akkoriban is utáltam, dehát most nem ezt kell nézni, hogy mi volt a nézőpontom 2008-ban, hanem hogy létezik-e, hogy az akkori s.zar helyzetnél is lehet még s.zarabb a szitu? sajnos látjuk, hogy igen!

Szebb jövőt!

2010. júl. 19. 23:17
 22/23 anonim ***** válasza:
és miért utáltad az MSZPt? csak kíváncsi vagyok. (ész érveket légyszi)
2010. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

legfőképp: öszödi beszéd, cigánypolitika

de a gazdaság helyzete is romokban van, ami csak nekik és a Fidesznek köszönhető, mert akkoriban kiegyenlített volt a Parlamenti arány

nagyon érveket nem szeretnék mondani az MSZP rossz dolgaira, azt hiszem ezzel mindenki tisztába van, hogy rossz volt

és a kérdés nem is ez volt.. az MSZP már egy lejárt dolog, és a Fidesz is remélem az lesz

ezért szeretném az embereket rávezetni a hülyeségeikre

2010. júl. 20. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!