Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most, hogy ez a kijárási...

Most, hogy ez a kijárási korlátozás teljesen megbukott, mit tervez a Fidesz illetve mi értelme bármit is tervezniük, ha meg sem próbálják a szabályokat betartatni?

Figyelt kérdés
Eddig teljes bukás a kilépési korlátozás, a nyugdíjasok egymást ölik a boltokban 12 után is, az emberek vígan jönnek mennek, a városban dugó van a forgalom miatt. Tudom persze nyilván mindenki a napi sétáját tudja le. De most komolyan? Miért nem csinálnak valamit? Hány nyugdíjas lett megbírságolva mert nem a kijelölt időben mentek be a boltba? Hány utcán sétáló ember mert nem tartották be a követési távolságot? Nulla. A játszótereken tömegek vannak.

2020. ápr. 3. 17:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Csináltak. Hoztak egy rendeletet, amit be kéne tartania az embereknek. Ezen kívül mégis mit vársz tőlük? A kormány nem egy óvónéni, akinek szét kell csapnia a gyerekek között. Nem a kormány hibája, hogy hülyék az emberek és kijárnak ,hanem az embereké.
2020. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%

"Hoztak egy rendeletet, amit be kéne tartania az embereknek"


Minek hoznak be akármit is, ha egyszer nem tartatják be? Tőlünk keletre és nyugatra is végzik a dolgukat a rendőrök, nem sajnálnám, ha a vonaton családostúl túrázó romákra is rászólnának, hogy talán nem most kéne parfümöt árulni az aluljáróban.

2020. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A "kijárási korlátozás" okos dolog, csak hát be is kellene tartatni.
2020. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

#2

Betartatják, amennyire csak tudják.

[link]

2020. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
Nem a szabályozás bukott meg, hanem az arra szaró emberek.
2020. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
"Az operatív törzs mai sajtótájékoztatóján Kiss Tibor rendőr alezredes elmondta, hogy a rendőrségnek egyre több esetben kell intézkednie a kijárási korlátozás megszegése miatt, eddig 2000 esetben történt meg ez"
2020. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, eddig kétszer voltam vásárolni és délelőtt csak nagyon kevesen voltak a Sparban, nem kellett várni szabad automata kasszára és az utcán is alig vannak.
2020. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7

Egy két napig én is ezt tapasztaltam. De ma konkrétan előttem veszekedtek a hentesnél a nyugdíjasok meg fel akarták jelenteni a tulajt hogy miért nem kötelező maszkot viselni bent. Mindezt délután fél háromkor. A buszokon tömegesen vannak. De nem csak velük van baj. Most hogy jó az idő mindenki az utcákon. Baráti társaságok a parkokban, gyerekek csordástul a játszótéren. És a rendőr autó szépen elhajt mellettük. Egyszer nem láttam, hogy intézkedtek volna. Ez az egész csak egy tessék lássék rendelet, el lehet mondani hogy ők meghozták aztán annyi. Csak akkor tudnám minek fizetek adót és azt minek költik a rendőrségre ha semmit nem csinálnak. Ennyi erővel boltokat is fosztogathatnának. Ha senki nincs aki odaálljon és azt mondja, hogy ezt nem kéne...

2020. ápr. 3. 18:23
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha te ennyi embert látsz az utcán az azt jelenti, hogy te is kint vagy, ha jól megbüntetne a rendőr meg azért kiabálnál itt, hogy micsoda rendőrállam meg diktatúra van itt. Én nem látok embereket kint lófrálni, mert nem megyek ki csak ha nagyon muszáj, akkor is csak a közvetlen mellettünk levő boltba. Az meg, hogy a nyugdíjas 12 után is a boltban van, a bolt hibája, őket kellene megbüntetni érte majd betartatnák a rendeletet.
2020. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9

Nekem kötelező kint lennem mert kötelező dolgoznom. Amikor előadtam a cégnél, hogy fizetetlen szabadságra mennék a helyzetre való tekintettel, megfenyegettek hogy kirúgnak. Így minden nap elmegyek felszállok a buszra és szépen elbuszozok a munkahelyemre.

2020. ápr. 3. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!