Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez melyik párt? Többi lent

Ez melyik párt? Többi lent

Figyelt kérdés
Múltkor a Keletinél láttam egy pártnak a standját, csak a nevét elfelejtettem, a jelük egy "kokárda" volt, igazából csak piros-fehér-zöld körök egymásban, kívül a zölddel.
2011. szept. 27. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem te rosszul emlékszel. mostanában a Jobbik van az aluljárókban, mert aláírást gyűjtenek. de ott kívül van a piros, és belül a zöld.
2011. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de ha nem, akkor nem tudom
2011. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
biztos nem a jobbik volt, és nem az aluljáróban voltak, és itt kívül volt a zöld.
2011. szept. 29. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Az igazi, 1948-as kokárdán egyébként valóban így voltak a színek a most elterjedt szokástól eltérően.

Hogy melyik változatot alkalmazták a kitelepülők, nem tudom, mint ahogy azt sem, hogy valóban egyre gondolunk-e (pláne, hogy dátumot sem írtál), de az LMP-nek volt kitelepülése kokárdával. Aláírásokat gyűjtöttek a népszavazási kezdeményezésükkel kapcsolatban.

2012. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!