Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek lenne-e esélye a...

Szerintetek lenne-e esélye a megmaradásra egy nyíltan "c"ellenes harmadikutas pártnak Magyarországon?

Figyelt kérdés

2020. jún. 8. 23:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Kihagytam a kérdésből, úgy megmaradnia, hogy nem alacsonyodik le egy kormánybábba, mint a Mi Hazánk
2020. jún. 8. 23:52
 2/7 Molyember ***** válasza:
41%

Nyugodtan leírhatod a "cigány" szót. Ha törlik a kérdést, az nem a szó miatt lesz.

Természetesen semmi esélye nem lenne egy ilyen pártnak. Ha csak annyit tud felmutatni, hogy utálja a cigányokat, akkor csak azok szavaznának rá, akiknek az egyetlen büszkeségük az életben, hogy magyarnak születtek. Vannak ilyenek, de szerencsére a többség ennél sikeresebb. Kicsit dolgozni kell még az ideológián, mert ez nagyon kevés.

2020. jún. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem úgy értettem, hogy ez az egyetlen dolog, ami miatt kitudna emelkedni, csupán megemlítettem, ugyanis ez lenne a (szerintem) legradikálisabb része a párt ideológiájának.
2020. jún. 9. 03:17
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mivel van egy 1,5 milliós roma szavazóbázis - ahonnan nyilván 0 szavazatot kapnának.

Ezen felül a többi szavazó nagyon jelentős részének a nyílt rasszizmus azért nem pálya, így onnan is buknák a szavazatokat.

A radikális szélsőjobboldali szavazók száma meg kb. a parlementi küszöb megütésére is alig elég. És akkor ugye őket mind meg kéne győzni, hogy ne szavazzanak a maradék 32 kis pártra...

2020. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A vicc az egészben az, hogy egyszer az életben van olyan párt ami foglalkozik a cigányokkal és tenni szeretne az ügyben, hogy nekik is legyen értelmes munkájuk, lakókörnyezetük ami higiénikus. És ők azok akik abszolút nem rasszisták, de ezt a címkét kapják meg az emberektől, mert foglalkoznak az ügyben. Igenis van Cigány-bűnözés, de ezt ne úgy értsétek, hogy a bőrszíne alapján eldönti, hogy te bűnöző vagy nem!

Ebben a cigány szó a szubkultúrára akarna célozni, hogy amiben az oda születő gyerek felnevelkedik ott nagyobb az esélye az ilyen cselekményekre.

(Ez olyan mintha a lopást a Fidesz- bűnözés kategóriába soroljuk. Nem mindegyik Fideszes lop, de van olyan ember aki Fideszen kívül is lop.)

És igen a Deák téren ami történt az a szubkultúra miatt történt. Két fehér színű ember aki a cigány-szubkultúrát képviselte.

És egy vezetőnek nem csak annyi a feladata, hogy részvétet nyilvánítson egy ilyen eseménykor hanem az, hogy fellépjen, hogy máskor ne történjen ilyen cselekmény!

2020. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem a Mi hazánk Mozgalom a párt-báb hanem Gyurcsányék, de nincs jelentősége, hogy ezt mondom, mert a média által agymosott emberek ezt nem tudják feldolgozni...

Szóval nem értem a kérdést...Persze, hogy megmarad addig ameddig ilyen a helyzete a cigányokkal az együttélésünk addig élni fog a "c" ellenes párt...

2020. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a régi Jobbikot!
2020. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!