Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mik a politikai nézeteid,...

Mik a politikai nézeteid, kivel szimpatizálsz?

Figyelt kérdés

Szavazást csatolok, de örülnék, ha kifejtenétek, hogy miért azt szeretitek, akit, illetve a korotokat és nemeteket is írjátok le légyszi:)


(!!! Mielőtt útjára indítom a kérdést, a gyengébbek kedvéért felhívom a figyelmet, hogy a hasznos/nem hasznos értékelés nem tetszik/nem tetszik-et jelent.)


Kezdem én: jobboldali vagyok, a fidesz intézkedéseit jónak tartom, de a kommunikációjuk szerintem tragikus. A Mi Hazánkat viszont nagyon szeretem, hitelesek, jófejek, és bár a szájuk kicsit nagy, de van bennük alternatíva. Annyi a félelmem velük, hogy a jobboldaliakat megosztják 2022-re, így egy baloldali koalíció győz Gyurcsánnyal az élen, az pedig a legrosszabb lenne.

A baloldali pártokkal az a fő bajom, hogy a politikájuk sokszor kimerül az o1g jelmondatban, és a fidesz gyűlölete az egyetlen, ami összetartja őket. (Tisztelet a kivételnek, de abból nem sok van.)

20L


Várom a ti meglátásaitokat, szempontjaitokat is, egy kultúrált vita jó lenne, ha kialakulna.



2020. jún. 11. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi Hazánk
DK
Jobbik
Momentum
LMP
MKKP
Egyéb:
65 szavazat
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Gyűlögetnek a szavazatok, de azt is leírnátok kérlek, hogy miért?
2020. jún. 11. 15:05
 2/34 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
2020. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
26%
Fidesz: bizonyos szempontból tényleg nem jó a kommunikációjuk, bár én nem látom annyira tragikusnak... de az intézkedéseik immár 10 éve teljesen jó irányba viszik a társadalmat, a gazdaságot és az országot úgy általában véve.
2020. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
38%
Mi Hazánk Mozgalmas vagyok én is. Ez az egyetlen olyan párt aki érti mi az a politika. Van értékrendje és kiáll mellette!
2020. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, #2 neked pedig szíved joga.

Jöhetnek még válaszok, bármennyi, bármilyen, érdekel, hogy ki mit miért gondol.

És kor-nem "aláírásnak" is örülnék:)

2020. jún. 11. 15:29
 6/34 anonim ***** válasza:
48%

Mi Hazánk, mert az az egyetlen magyarnak nevezhető párt Magyarországon. A magyar nemzet és Magyarország érdekei a legfontosabbak számukra a polkorrektség és a másoknak való megfelelés helyett.

A Fidesz ugyanolyan szélsőliberális, mint gyurcsány és bűntársai, csak nekik mást kell mondaniuk a szavazatokért. A tetteik viszont semmiben sem különböznek a másik maffiáétól.

2020. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
47%

Mi Hazánk.

Egy hazaszerető párt,ami kimondja az igazságot még tabu témákról is.

2020. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Wow, meglep, hogy mennyi a Mi hazánkos, és hogy eddig csak jobboldaliak írtak, másra számítottam!:)

Köszi a válaszokat, jöhet még!

2020. jún. 11. 15:47
 9/34 anonim ***** válasza:
56%

#8


Engem is.

(#7 vagyok.)

2020. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
65%
MKKP - kizárásos alapon. Jelenleg számomra nincs értékelhető ellenzéki párt. A Mi Hazánk nekem a szó rossz értelmében túlságosan nacionalista, fasiszta párt.
2020. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!