Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mik a politikai nézeteid,...

Mik a politikai nézeteid, kivel szimpatizálsz?

Figyelt kérdés

Szavazást csatolok, de örülnék, ha kifejtenétek, hogy miért azt szeretitek, akit, illetve a korotokat és nemeteket is írjátok le légyszi:)


(!!! Mielőtt útjára indítom a kérdést, a gyengébbek kedvéért felhívom a figyelmet, hogy a hasznos/nem hasznos értékelés nem tetszik/nem tetszik-et jelent.)


Kezdem én: jobboldali vagyok, a fidesz intézkedéseit jónak tartom, de a kommunikációjuk szerintem tragikus. A Mi Hazánkat viszont nagyon szeretem, hitelesek, jófejek, és bár a szájuk kicsit nagy, de van bennük alternatíva. Annyi a félelmem velük, hogy a jobboldaliakat megosztják 2022-re, így egy baloldali koalíció győz Gyurcsánnyal az élen, az pedig a legrosszabb lenne.

A baloldali pártokkal az a fő bajom, hogy a politikájuk sokszor kimerül az o1g jelmondatban, és a fidesz gyűlölete az egyetlen, ami összetartja őket. (Tisztelet a kivételnek, de abból nem sok van.)

20L


Várom a ti meglátásaitokat, szempontjaitokat is, egy kultúrált vita jó lenne, ha kialakulna.



2020. jún. 11. 14:48
1 2 3 4
 21/34 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Baloldali szimpatizáns vagyok, jelenleg egyik mo-i párttal sem szimpatizálok, mert Mo-n nincsen valós baloldali párt. A legbalosabb is max középjobbos liberális.
2020. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#18 köszönöm, hogy ezt mind megosztottad, ilyenre nem mondom, hogy öröm volt olvasni, de jó lenne, ha mindenki ismerné ezeket a személyes történeteket!


#19 ha tényleg erre a soros-brüsszelezésre van szükség, akkor ám legyen... Csak azt tartom túlzásnak, hogy gyakorlatilag ezen kívül semmit nem közvetítenek az emberek felé, a sok nagyon jó intézkedés meg az elveik, amik mellett kiállnak pedig elvésznek így az éterben gyakorlatilag, nehéz elvonatkoztatni gondolkodásnál attól, hogy így hülyének van nézve az ember. Az oktatásegészségügy talán azért más (bár hasonló kaliberű), mert az mégiscsak kézzelfoghatóbb és könnyebben keresztültuszkolható az értelmi falakon, mint az, hogy nemzeti és társadalmi biztonsági célból távol tartsanak egy láthatatlan ellenséget.. de ha tényleg ez kell ahhoz, hogy ne legyen megint Gyurcsány és bandája, akkor legyen.

A Mi Hazánkat azért tartom hitelesnek, mert amit hirdetnek és gondolnak, ahhoz ragaszkodnak is, illetve amennyire látszik, aszerint is élnek. Pl kereszténynek tartják magukat, akkor ennek megfelelően felhívják a figyelmet az abortuszok tragédiájára is, míg ezügyben a fidesz lapít. Vagy rávilágítanak olyan dolgokra, amit a fidesz elsumákol, holott kutyakötelessége lenne rá odafigyelni (cigánybűnözés, szegregált oktatás, bűnözés visszaszorítása).

Viszont amiben meg egyetértenek a fidesszel, azt ki is fejezik és támogatják is: nem az az egyetlen céljuk, hogy "váltsunkkormánytbüdösfideszhülyeorbáno1g", hanem az, hogy az ország számára a legjobb legyen. Ezt pedig még a fidesznél sem látom ilyen módon.


Jöhet még válasz!

2020. jún. 11. 18:13
 23/34 anonim ***** válasza:
93%
Micsoda egy lista... Ezen nemhogy baloldali párt nincs, de még az állítólagosan baloldali MSZP-se. Vagy amiben a Karácsonyék vannak. Szavazzon itt neked a hóhér.
2020. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
91%

Mi Hazánk.


Ők tűnnek egyedül hitelesnek, állat- és környezetvédelmi törekvéseik is szimpatikusak. Valamint folyamatosan szorgalmazzák a béremelést.

2020. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Balasa Bence ***** válasza:
66%
én egy saját pártot alapítanék mert sajnos nincs olyan amivel tudok azonosulni, EGYENLŐRE, de ettől eltekintve egy olyan pártra ami jobban ápolja a magyar nemzeti tudatot, a magyar kultúrát, és tud egy jó megoldást a népességfogyás megállítására
2020. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Tényleg, ez eddig fel se tűnt. Mondjuk ott az egyéb,az pont jó nekik.
2020. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Bence, ha már a kultúrát akarod ápolni, legalább ne emelj ki olyan szavakat, amit nem tudsz helyesen leírni.
2020. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
70%

Mi Hazánk!

Egyedül nekik érdekük, hogy jobb legyen az ország.

2020. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

#23 bocs, azokat írtam bele, amik hirtelen eszembe jutottak, meg ami legtöbbször szembejön, de tényleg ott az egyéb.

És nem tudom, hogy pl a dk v a momentum neked hol nem baloldali párt, (az első kettőn/hármon kívül gyakorlatilag az összes az) de ettől függetlenül örülök, ha leírod, h te kire és miért:)

2020. jún. 11. 22:00
 30/34 Balasa Bence ***** válasza:
64%

Mik a politikai nézeteid?"


az oktatás, az egészségügy, és a kultúra hármas holtversenyben a legfontosabb.


a magyar tudományos akadémia végre ne tagadjon semmit, és ismerje be hogy mi hunok vagyunk.


a nemzetiségek asszimilálása


a közbiztonság helyreállítása


vegyék fel a hungarikumok közé a székely-magyar rovásírást, ÉS tanítsák az oktatás minden területén.


a homoszexualitás betiltása


a halálbüntetés visszaállítása (kizárólag idősek meggyilkolása, és kiskorúak bántalmazása esetén)

2020. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!