Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » FIDESZ, avagy miért olyan...

FIDESZ, avagy miért olyan hülyék az emberek?

Figyelt kérdés

Szóval ezt kifejtem bővebben is. Tisztázzuk az elején, hogy én még nem szavazhatok (kiskorú vagyok🙄) és egyik párttal sem "szimpatizálok".


Ugye amikor nincsenek választások akkor fúj a FIDESZ, meg hülye Orbán.

De amikor meg szavazni lehet, akkor meg érdekes módon hopp, Orbán és a hülye csürhéje fogja vezetni a magyar államot.

Kérdem én!

A többi párt miért nem képes összefogni, azaz egy pártot alkotni. Miért csak arra képes, hogy másokat szidjon?

És a FIDESZ miért beszéli tele az emberek fejét azzal, hogy több fizetést kapnak a tanárok, orvosok?



2020. jún. 15. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

"Tisztázzuk az elején, hogy én még nem szavazhatok (kiskorú vagyok🙄".

Szerintem ez megmagyarázza azt, hogy miért ilyen végletesen, és szerintem teljesen rosszul látod a világot! Majd tíz húsz év múlva térj vissza erre a kérdésre...

2020. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Röviden azért, mert az ellenzék is tehetségtelen. Orbán legalább arra képes, hogy a szavazóit megszólítsa és összetartsa(akármilyen primitív módon is), az ellenzéknél ehhez képest sem összetartás, sem egység, sem mondanivaló, semmi nincs.


Az a helyzet, hogy szerintem Orbánt tutira nem a jelenlegi ellenzék fogja majd egyszer leváltani(mínusz Momentum talán, bennük még lehet bízni), MSZP, Jobbik, réges régen bukott pártok, hiába fognának össze. Kellene egy szinte teljesen új ellenzék, valódi vízióval, jövőképpel, és komolyabb mondanivalóval, mint hogy bukjon Orbán(mondom ezt ellenzékiként).

2020. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Fideszrettegő(k).


De a lényeg, hogy te majd/ már felvilágosult felnőtt leszel.

2020. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Egyetértek, a #1-sel

A kérdés és a megjegyzés alapján- nagyon nem látod át a helyzetet.

A #2., leírta szélsőségesen, egyszerűsítve, hogy miért van ez a helyzet ami van.

A #3., valamiben igazad van,hogy nem a jelenlegi "nagy ellen pártok" váltják le, bár a Eumentummal azért én vigyáznék...Akkor inkább Fidesz!

2020. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert ma a Fidesz az egyetlen kormányzóképes erő, az ellenzéki pártok nem egységesek, állandóak a konfliktusok köztük, hogyan lennének képesek kormányozni?
2020. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1.

Az első amit mondani akarok, az hogy 6.a-s vagyok.

A második, hogy ma kaptam meg az évvégimet, és 6 dicséretem lett, +mindenből 5ös lettem, kivéve magatartásból.

2020. jún. 15. 20:23
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja nem. Sry #2.-t akartam írni.
2020. jún. 15. 20:25
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi idősen felesleges politizálnod. Mire oda jutsz, hogy szavazó képes leszel a Fidesz már nem lesz a képbe.
2020. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
9-es! Miért ne lenne képben a Fidesz 6 év múlva? Ha netán nem is lesz kormányon, attól még a Fidesz meghatározó politikai szereplő maradhat, mivel nincs a jobboldalon más párt rajta kívül.
2020. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

10-es (!)

"nincs a jobboldalon más párt rajta (Fideszen) kívül."


Nem ártana egy kicsit tájékozódni....

Kapásból mondok egy másikat (pl.) Mi Hazánk Mozgalom!

És még ott van a Jobbik is (ami mérsékelt jobboldali), de az most elég süllyedőben van, és összeállt a baloldali tömbbel, de csak azért, hogy a nagy cél (OV leváltani) érdekében. És ebbe most részletesebben nem szeretnék belemenni.

Szóval ilyet ne jelents ki.


Abban igazad, van, hogy a 9esnek vannak "politikai gondolatmeneti bajai."

2020. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!