Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Mi hazánk miért nem áll ki...

A Mi hazánk miért nem áll ki a fehéroroszországi tüntetők mellett?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem én se, pedig kísérteties a hasonlóság, a 2006-os magyarországi eseményekkel.
2020. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem alapvetően oroszpárti erőként (pl. szibériai bérrabtartás, EU szkeptikusság) nem mernek kiállni.


Hozzáteszem, ha a Kurucinfóba beleolvastok, a szimpatizánsaik körében általános álláspont, hogy nem létezik belarusz vagy ukrán nép van, ezek csak a Szovjetunió idején kialakított mesterséges országok, így Oroszországnak előbb-utóbb be kell vonulnia Fehéroroszországba és rendet tenni, majd az országot Oroszországhoz csatolni.

2020. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

A fehérorosz helyzet elég bonyolult.


Lukasenka visszafogja az eredeti fehérorosz kultúrát.Például a zászlójuk is szovjet jellegű még, a SZU bukása után nem lett visszaállítva az eredeti nemzeti zászló, csak a fehérorosz SZSZK zászlajából törölték a sarlós kalapácsot.

Továbbá, Lukasenka a fehérorosz nyelvet is visszább akarta fogni.



Egy igazi nemzeti érzelmű ember,emiatt nem támogathatja Lukát, mert egy internacionalista politikus.

2020. aug. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Mert a széljobberek itthon putyin nyaloncok.
2020. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Mivel a Mi Hazánknak csakis Magyarország létezik. Emellett mi hazánkosként úgy gondolom, hogy az ottani tüntetéseket már régóta Soros úr fizetett zsoldosai vezetik, és Soros úr mellé soha se fogok beállni. Attól, hogy utáljuk a kommunistákat még nem fogjuk szeretni a libbantakat.
2020. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Még a Jobbikot sem támogatja, nemhogy a Momentumot!

Nem értem, hogy képzeld?

2020. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!