Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti a jelenglegi kormány...

Ti a jelenglegi kormány mellett vagy ellen vagytok? Bármelyik is, miért?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok a véleményekre

Fogjátok fel egyfajta közvéleménykutatásnak



2019. jún. 26. 20:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Ellene.


Hogy miért? Szerintem kiakadna a szerver, ha megpróbálnám sorbaszedni! "Kicsit" hosszú lista lenne.

2019. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Van amiben egyetértek a kormánnyal (pl hogy nem hagyják, hogy az ingyenélők a gyerekeikből éljenek meg) vagy a diákhitel 2 kamatànak àtvàllalàsa is nagyon jó ötlet volt.

De alapvetően kormány ellenes vagyok. Nem tetszik, hogy egypàrt rendszert építenek ki és a saját gazdagodàsuk az első. Az idegen gyűlölő, migránsos meg Soros propaganda is a legalja, sosem szavaznék rájuk ezek után, full hülyének nézik a választóikat.

Az sem tetszik, hogy a fiatalokat elvàgtàk a lakáshoz jutashoz, ha nem akarsz 3 gyereket, dögölj meg albiban.

Azzal sem értek egyet, hogy minden a kereszténység körül forog és az egyház és a politika egybe fonódik (illetve az egyház és az oktatás).

21.szazad van, legyen már szabad vallàs gyakorlàs. Normális országban simán együttélnek az ateistàk, keresztények, muszlimok, Buddhistàk stb..

Nem kéne ennyit foglalkozni a vallással, egy olyan országban, ahol a lakosság nagy része ateista, vagy vallását nem gyakorló keresztény..

2019. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Egyes én azért kíváncsi lennék rá

Kérlek fejtsd ki

Akár privátban is :)

2019. jún. 26. 20:33
 4/22 A kérdező kommentje:

Kettes

Köszönöm a válaszodat :)

2019. jún. 26. 20:34
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Ellene

#2 már mindent leírt

Hozzátenném még ezt a hozzáállást, hogy mivel ellene vagyok, így szinte teljesen biztos, hogy szerintük sorosista, gyurcsányista, magyarellenes, bevándorláspárti libsi vagyok. Hogy ezt az információt honnan szopják ki, az engem is érdekelne :D

2019. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Ellen.

Ez az egész Brüsszel-Migráns-Soros propaganda a legsötétebb időket juttatja eszembe

2019. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

"full hülyének nézik a választóikat."


Full hülye embereket mégis minek kellene nézni?

2019. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

#1 vagyok:


Tényleg képtelenség lenne felsorolni, ezért megpróbálom summázni az egészet véleménnyel, meglátással.


En egy rutinos, élettapasztalatokkal teli ex-bűnöző vagyok. (immár 16 éve "ex")

Ha ismernél a hétköznapi életben, és elmesélném neked az életem, kiröhögnél és azt mondanád hogy túl sok filmet nézek!

Attól hogy valaki aktív bűnöző, vagy az volt, az még nem jelenti azt hogy az életben is "normálatlan".

Tehát mint a fentieknek megfelelő, törvénytisztelő (nehezen megy röhögés nélkül) állampolgár mondom neked, hogy Orbán tipikus bűnözői mentalitással rendelkezik, akinek hatalmat adtak a kezébe.


Mint minden bűnöző, körbe vette magát hasonló mentalitású emberekkel, így nem kell a környezete véleményével foglalkoznia mivel azoknak is van takargatni valójuk.

Mindaddig amíg Orbánt felelősségre nem vonják valamiért, addig a többi simlis is gátlástalanul műveli a dolgait, hoszen Orbán szava jelenleg a törvény! Ennek megfelelően bármit is javasol, azt az érdekközösségük folytán megszavazzák neki.

2019. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Ellene.

Rosszul kormányoz, az ország vagyonának a fele mára 10% embernél van, ezt hívják csődkormányzásnak jobb esetben, rosszabb esetben ha szándékos akkor hazaárulásnak. Lop, korrupt, választást csal és megszüntette a demokráciát.

2019. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

2# vagyok, a média köpontosìtàsàt kihagytam.

Az összes megyei hírlap ugyanazt hozza le. Az online médiumok és a tv/radio sem sokkal jobb.

Egy oldalúan közlik a híreket, gyakran szándékosan ferdìtve. Sok hírt el is hallgatnak, mert rossz fényben tűnnének fel. A helyreigazítàsokat elsunnyogjàk.

Nekem ez egyáltalán nem szimpatikus. Mindenki megérdemelmé, hogy legalább mondjuk a köz tv-ben valóságot lásson. Hogy a magán kézben lévő médiumok mit képviselnek, az egy dolog.

De egyáltalán nem korrekt a tájékoztatás.

Nem hiszem, hogy ez jó irány.

Nem akarok olyan országban élni, ahol folyamatosan dicsőíteni kell a kormányt és semmi negatív dolgot nem lehet lehozni róluk.

2019. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!