Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ahhoz mit szóltok, hogy a...

Ahhoz mit szóltok, hogy a Fidesz abortuszellenes nyilatkozatot írt alá az emberek megkérdezése nélkül? Ezután is fogtok szavazni rájuk? Mert én nőként biztosan nem.

Figyelt kérdés

Az aláíró országok: Európában csak Lengyelo., Fehéroroszország és Magyarország, + olyan országok, mint Egyiptom, Indonézia, Uganda, Szaúd-Arábia, Bahrein, Egyesült Arab Emírségek, Irak, Szudán, Dél-Szudán, Líbia, amely országok "egy nők helyzetét vizsgáló index szerint a legrosszabbak közé tartoznak."


"A nyilatkozatban az aláírók megerősítik, hogy nem létezik az abortuszhoz való nemzetközi jog, vagy bármilyen olyan nemzetközi kötelezettség, amely kötelezővé tenné az abortusz pénzügyi támogatását vagy lehetővé tételét."



2020. okt. 27. 12:14
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
24%

Már egyébként is "létezik",az OrbánJugend.

Nagyon KELL az utánpótlás!

2020. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
17%

Jólt tette,minden magyar nevében írta alá.


Mi magyarok életeket mentünk,akinek ez nem tetszik mehet Brüsszelbe lakni a muzulmánok közé.

2020. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
63%

"nem létezik az abortuszhoz való nemzetközi jog, vagy bármilyen olyan nemzetközi kötelezettség,.."

Kedves kérdező, mondjuk értelmezhetnéd ezt a nem tudom honnan jött idézetet, ugyanis a hangsúly, a nem létezik mellett a NEMZETKÖZI JOG- on van.

Ez a nemzetállami szabályozásról semmit nem mond...🤔🤫 De azért köszönjük.

Ha másban is segíthetek, nyugodtan írj,!

2020. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
21%

"Mert én nőként biztosan nem."


Ne értékeld tul a noi mivoltodat! :P

2020. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, sokat elmond hogy magát az egyezményt amit aláírtak azt nem mutattad meg a kérdésedben, csak egy általad valahonnan kiemelt mondatot. Vagyis te is tudod hogy nincs igazad és leplezni próbálod hátha mások nem veszik észre az átverésedet. Nem jött be, már a második kommentelő helyesen értékelte a kérdésedet.
2020. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
7%
természetesen fogok nagyon jól tették hogy aláírták.
2020. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
14%

Nos, az abortusz mar a masodik lepes … ott van elotte a vedekezes lehetosege!


Ha valaki elotte nem vedekezik, az mert gyilkolaszik utana? Elotte kell gondolkodni!

2020. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
#5: gondoltam, ha többet akarsz róla tudni, akkor beírod a google-be és kiad több ezer találatot azonnal. Nem titkos egyezmény, jópár hírportál lehozta Mo-n és külföldön. Az általad választott nyelven és portálon tudod elolvasni.
2020. okt. 27. 13:11
 9/59 anonim ***** válasza:
1%

Kérdező

TE írtál ki egy kérdést.

Az hogy ebbe mit írtál bele az sokat elmond - ahogy le is írtam.

Ahogyan az is, hogy TE írod ki a kérdést, de elvárod hogy az nézzen utána aki válaszolna rá.

2020. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

9: A lényeget írtam. Nem másolok be oldalnyi szövegeket, bocsi. Ilyet még egyik kérdésnél sem láttam. 21. század, egy kattintásra el lehet olvasni a teljes szöveget.


De tessék, néhány link (rengeteg van még, de nagyon sok helyet foglalnak):


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. okt. 27. 13:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!