Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kedves Hungaristák, Anarcshist...

Kedves Hungaristák, Anarcshisták, stb. Ti hogy lettetek a saját ideológiátok iránt enyyire eltökéltek? Vagy csak divat miatt csináljátok?

Figyelt kérdés

Elmesélem a saját törénetemet diohéjban:

NagyonNagyonNagyonNagyonNagyon belezugtam egy erdélyi (természetesen) magyar lányba (Most a kapcsolatunk részleteit hagyjuk, mert szappan operát lehetne belöle irni)..szoval attol kezdve lettem nagymagyarország-mániás, meg akkor kezdtem el felnézni wass albertre, az Ő hatására.. Szoval ezért nem szeretem a divatmagyarokat,

mert ők nem élték át azt amit én.. Nekik nem jelent ez az egész semmit, csak amit bebeszéltek maguknak..nekik ez tényleg csak egy divat..



Tehát: Véleményeket, saját sztorikat, ilyeneket várok!

(ja, és annál konkrétabb válaszokat várok mint h "szimplán tetszik az ideologia", mert attól még nemm kell radikálisan eltökéltnek lenni)


2010. aug. 9. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom hogy fér össze a hungarizmus az anarchizmussal.Tudatlan tizenéves vagy vagy csak kamu az egész.
2010. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sztereotípiákkal dobálózol. Ha valaki hungarista, arra jó oka van. Neked ez az okod.

Másnak miért ne lehetne?

A hungaristákra gyakran sütik rá hogy "divatmagyarok", hogy hiteltelenítsék őket.

Mint mondtam volt, minden "divatmagyarnak" van oka. Lehet - mint a tiéd - szerelem, lehet hogy ő is határon túli magyar, vagy csak lehet, hogy tenni szeretne valamit, mert felháborítja, ami a nemzettől elszakadt területen élő magyarság állapotát jellemzi.

Természetesen vannak olyan emberek, akik a társaságuknak akarnak megfelelni azzal, hogy magyarkodnak.

2010. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Úgy, h_lyegyerek h mindketten eltökéltek az elképzeléseik iránt. Tod.. végig kell olvasni a kérdést, és fel kell fogni.. de ugy látom késő van már neked ehhez: huzás aludni!

Amugy terhes vagy:D

2010. aug. 9. 23:13
 4/10 A kérdező kommentje:
62%:: pont ilyen történetekre vagyok kiváncsi "igazi" hungaristáktól , anarchistákzól stb-ktöl..
2010. aug. 9. 23:14
 5/10 A kérdező kommentje:

"keveri ös unatkosze."

keveri azokat össze

2010. aug. 9. 23:46
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Szia. Én anarchista vagyok. Az ideológiával a punkon keresztül ismerkedtem meg. Mondom mi ez? Utánanéztem. Hát annyira elvakult sose voltam. De most már tudom hogy (az én életemben) nem lesz anarchia. Igyekszem hű lenni az eszméhez(nem ölök embereket, vagy ilyesmi amit gondolnak rólunk :DDD) de megpróbálom az államot kizárni az életemből. És tudod mi tetszik benne? Az hogy szabadabbnak érzem magam mint a többi ember.(Akár a hungaristák) Tervezem hogy majd elköltözök egy anarchista közösségbe. Amúgy hogy lehet divatból politizálni? Főleg hogy az anarchia egyáltalán nem divat, mert mindenki a káoszra gondol, és fél tőle.
2010. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Én nem igazán szeretem az -izmusokat, ideológiákat stb. ,mert a vége mindig az, hogy balhé van belőle!
2010. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akár a liberalizmus, a kommunizmus, a nemzetiszocializmus, egyik sem megvalósítható az ember természete miatt.


Innentől kezdve vagyok nemzeti érzelmű, ami egy tulajdonság és azért alakult ki, mert sokat olvasok, gondolkodok a politikán és zavar, hogy kifosztják az országunkat, hogy ellepnek a bűnöző bevándorlók, hogy a kisebbségnek több joga van és félek éjszaka hazautazni a vonaton. A saját országomban. Sőt európai is vagyok és ugyan ezek a problémák ugyanúgy zavarnak ha más országban történnek. Amerikába mit csinálnak meg izralelbe az arabokkal hát azt leszrom.

2010. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Hazámat szeretem te szerencsétlen és nem egy csaj miatt vagyok az aki vagyok!!!!
2010. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja és az anarchizmus baromság és nem függ össze sehogy a kettő, béna vagy és ratyi kis köcsög


Az előző

2010. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!