Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért kell azt alaptörvénybe...

Miért kell azt alaptörvénybe foglalni, hogy az édesanya nő, az édesapa férfi?

Figyelt kérdés
Ez nemcsak, hogy teljesen evidens, de biológiailag is megkérdőjelezhetetlen. Az már más kérdés, hogy két apa, vagy két anya nevelhet-e gyermeket, de az ÉDES szülő csak egy férfi és egy nő lehet. Szerintem ezt nem csak az "átlagos" homoszexuálisok, de a legelvetemültebb liberális, lmbtq emberek vagy őket támogatók is tudják/megértik.

2020. nov. 13. 00:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%
Így van! A környezeti hatások nagyban befolyásolják a szexuális orientációt. Főleg kisgyermekkorban. De egyébként is egy kisgyermeknek nem ezzel kell foglalkoznia.
2020. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
83%
Valóban nem kéne kisgyerekeknek ezzel foglalkoznia, főleg ha ezt ilyen direkt módon toljuk eléjük. Én ennek ellene vagyok. De a "környezeti hatások" nem azt jelentik, hogy ha meghallja azt a szót, hogy "homoszexuális" akkor minen megváltozik. Vagy ha lát egy embert aki "homoszexuális" és akkor ő is az lesz. Ez ennél bonyolultabb. Ha viszont egy szó ennyire befolyásolja a fejlődésüket, akkor ezek szerint egy szobában kellene élnie 10 éves koráig mindentől elzárva, mert ha meghallja azt, hogy bűnöző akkor gyilkos lesz. Vagy ha lát egy beteg embert akkor depressziós lesz élete végéig. Visszatérve a melegekhez. Nem kell erről direkt módon beszélni. Azt se úgy tanulják meg hogy ki az apa vagy anya, hogy leülnek velük a szülők és akkor elmondják. Ő maga fedezi fel a világot, még ilyenkor a lehető legtöbb információt próbálják befogadni mindenhonnan. Az hogy hall egy mesében (most hozzuk fel ezt példának, mert úgyus aktuális) egy királyfiról, akinek férje van és nem felesége.. Ez számomra teljesen abszurd, hogy valaki azt gondolja ettől meleg vagy leszbikus lesz. Ha tényleg befolyásolják a környezeti hatások ezt, akkor sem ez az egy mondat, hanem valami sokkal komolyabb. Így szimplán csak természetesen a maguk módján saját tempóban feldolgozzák ezt az információt, mint minden mást. - Vannak ilyen emberek is
2020. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%

#22 Nem érted a lényeget - vagy szándékosan nem akarod észrevenni.

Ez pontosan olyan mint ellentétes előjellel a dohányzás ellenessé nevelés. Ott sem jelentene semmit ha csak 1 mesekönyvben látna olyat hogy a dohányzás káros az egészségre. de akkor is így kezdődött, hogy először csak egy-két egyszerűbb dologban jelent ez meg, majd szépen lassan, aztán egyre gyorsabban tele is lett a dohányzás ellenes dolgokkal minden. A kisgyerekek már az óvodában találkoznak azzal, nem egyszer hanem sokszor, hogy károsítja a tüdőt, rossz, egészségtelen a dohányzás. Ennek már van kézzel fogható hatása.

De ugyanígy lehetne a szelektív hulladék gyűjtést vagy sok mást is mondani. Ez a nevelés.

Ez a genderlobbi első lépése volt és ha körbenézel a világ nyugatra eső részein, akkor láthatod hogy nagyon gyorsan haladnak és alig pár évvel később már nem csak 1 mesekönyv van a polcon amit vagy elolvas a szülő a gyereknek vagy nem, hanem konkrétan bírósági ítélet mondja ki hogy az apa tiltakozása ellenére is megteheti az anya a kisfiával hogy kislányt csinál belőle, mert szerinte nem is fiúnak érzi magát alig pár évesen hanem lánynak.

Ez az első lépés, ahogy a mesében, amit szintén az óvodában hallhattál sokat - hogy okulj belőle - amikor a farkas csak az egyik lábát dugja be először a melegbe a kismalac házába. Aztán jön a következő, következő és 2-3 év múlva itt is majd előírják, hogy az óvodásoknál a szülők tiltakozása ellenére is lesz kötelező érzékenyítés és majd transzszexuálisok fogják járni az óvodákat.

Most kell megállítani, mert tudjuk hogy mit akarnak elérni vele és hogy ahol nem állították meg időben, ott sikerült is nekik.

2020. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
68%

Tudom nagyon jól, hogy sok helyen túlzásokba estek. Hidd el, ezt én sem szeretném. De szerintem mindig van egy középút. Elhiszem hogy egy 10 éves kisgyerek el tudja dönteni magáról, hogy melyik nemhez tartozik, de az is lehet, hogy nem. Ha ényleg igaza volt, akkor később lesz lehetősége, hogy kiteljesedjen. Emlékszem amikor én is kb 6-7 éves lehettem, nem is voltam tisztában a témával. Hogy mi miért van. És szerintem egyik gyerek se ezzel foglalkozik ennyi idősen. Fiú vagyok. Volt hogy felvettem anyukám ruháit és azt mondtam, most nő leszek, és így játszok. (vagy tudomis én :'D érted mit akarok mondani) Nem volt az bennem, hogy én most akkor ehhez vagy ehhez a nemhez tartozom. Viszont az szerintem nagyon jó ha mégis kijön ez a gyereken, és nem azt mondom hogy a szülőknek rögtön át kell műttetniük vagy hormonkezelésre járatniuk, de nyitottan állni a dolgokhoz és meghallgatni gyermeküket és elfogadni akárhogyis lesz. Én óvodás koromban már éreztem valamit. Inkább a fiúkhoz vonzódtam. Vagy nem is így mondanám, hanem hogy inkább ők érdekeltek jobban. Volt bennem valami, amit nem tudtam hová tenni. Jelenleg melegnek vallom magam és nem hiszem hogy valaha ez már változni fog. Szóval miértne tudhatná egy 10 éves magáról, hogy pontosan mi a helyzet, de korai még ezen gondolkodni.

Én nem akarok mást csak annyit, hogy ne legyen teljesen idegen téma ez az embereknek. Nem kell ezzel semmit sem csinálni. Elfogadni vagy elutasítani. Csak legyen az emberekben egy kis nyitottság, ha esetleg mégis találkoznak vele. - Ha mondjuk te találkozol velem valahol és tudod rólam, hogy meleg vagyok, nem rögtön elutasítasz, hanem csak figyelmen kívül hagyod. Vagy ugyanígy ha egy transzneművel találkozol. Mert már én unom ezt a témát sokszor.

2020. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!