Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha édesanyám munkatársának ma...

Ha édesanyám munkatársának ma koronavírusos tünete volt (szaglásvesztés), akkor megbüntethetnek, ha bemegyek dolgozni?

Figyelt kérdés
Ma volt az első munkanapom és amikor este hazajöttem közölték, hogy ma derült ki. Nem volt semmi teszt csak tünetről számolt be a munkatársa. Viszont most kezdtem az új munkahelyemen és nem szeretném, hogy ebből gond legyen, de azt se, hogy utána én vegyem túl komolyan azzal, hogy nem megyek be és emiatt legyen gond. Szóval nem tudom holnap közöljem-e a munkahelyen? Betanulás alatt vagyok, elvileg nem lennék nagy veszteség, de akkor meg mire fel maradjak távol, ha nincs tünetem csak közvetett kontaktban voltam.

2020. nov. 9. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy édesanyám szociális otthonban dolgozik.
2020. nov. 9. 20:06
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Édesanyád tesztjének mi az eredménye?
2020. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Az utcán közvetlenül kovidossal is találkozhatsz.
2020. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2: Őt se tesztelték. Meg hogy is lett volna, hisz ma délután derült ki, amikor már hazajött, de a mai nap volt vele kontaktban. A munkatársának volt olyan panasza, hogy szaglásvesztés.
2020. nov. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!