Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Egyenlő Bánásmód Hatóság...

Az Egyenlő Bánásmód Hatóság eltörlése, az agyatlan keresztényezés nyomatása és minden, amit az elmúlt néhány évben művelt a fidesz csak azt bizonyítja, hogy a magyaroknak diktatúrára és igénytelenségre van igénye?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem, ez azt bizonyítja, hogy a magyarok nem kérnek a nyugati libsi-bolsi diktatúrából. Magyarország 1000 éve keresztény ország, a kormány feladata pedig, hogy ez így is maradjon. Ennek semmi köze semmilyen "diktatúrához" vagy "igénytelenséghez". Azok a magyargyűlölő baloldalon vannak.
2020. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Magyarország 1000 éve keresztény ország"


És ez miben nyilvánul meg? Az alulfizetett munkavállalók bérében? Abban, hogy Európa egyik legkorruptabb országa vagyunk? Vagy abban, hogy nálunk a legrosszabb az egészségügy? Esetleg abban, hogy amíg a nyugat fejlődik és az emberek jóléte folyamatosan nő, addig itt még mindig képesek egy meleg ebéd miatt szavazatokat leadni az emberek, olyan trágya a megélhetés?

2020. nov. 11. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

„alulfizetett munkavállalók bérében?” – A bérek évek óta emelkednek. Szabad jobb munkahelyet keresni. Mindenki annyit keres, amennyit akar.

„Európa egyik legkorruptabb országa vagyunk” – Nevetséges, csak a Soros által finanszírozott kutatások állítják ezt, a valóságban a korrupció évek óta folyamatosan csökken.

„nálunk a legrosszabb az egészségügy” – 10 éve folyamatosan fejlesztetik az az egészségügyet. Gyurcsány alatt sokkal rosszabb állapotban volt.

„egy meleg ebéd miatt szavazatok… olyan trágya a megélhetés” – Bizonyíték?

2020. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
El akartam olvasni a nevetséges kommented, de mivel megtaláltam már a második kommentedben az agyatlan Sorosozást, ezért úgy döntöttem, hogy vagy egy internetes troll vagy, vagy tényleg ennyire visszamaradott, ostoba, fidesznyik agyhalott.
2020. nov. 11. 10:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Még azért annyit hozzátennék, hogy nézd meg, hogy egy átlagmagyar milyen színvonalban él egy átlageurópai vagy átlagamerikaihoz képest: Rengeteg külföldön élő évente több országot is meg tud látogatni, míg nálunk az iszapos, retkes NER-paradicsom Balatonban nyaralnak az emberek napi 1-2 napot.
2020. nov. 11. 11:08
 6/6 anonim ***** válasza:

"a magyarok nem kérnek a nyugati libsi-bolsi diktatúrából"


Na már ez is egy agymosott troll húzás. De a fidesz még mindig nem egyenlő a magyarokkal, soha nem lesz az. Én magyar vagyok és kérek a nyugatból.

2020. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!