Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán, hogy hogy lemaradt az...

Orbán, hogy hogy lemaradt az ilyesmiről?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 27. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Remélem el is viszi azt a barmot. A cseh miniszterelnök ugyanolyan senkiházi mint a magyar.
2020. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Megy a színház a népnek.

Azt a sóoldatot amit belenyomtak bárki bemerné adatni.

Sok országban tudod mit csináltak a politikusok párhéttel ezelőtt.

Hírtelen mindenki koronavírusos lett, mert így 3-6 hónapig biztos nem kell beadatni a vakcinát, még ha valahogy rá is erőltetik a népességre, ők kiesnek belőle.

megnézik mennyi mellékhatás lesz, és még nem is kérhetik őket számom, mert hivatalosan koronavírusosak lettek.

2020. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként támogatandó ötlet lenne a politikusok beoltása az elsők közt nálunk is, de csakis úgy, hogy az egész folyamat a teherautóról való lepakolástól az oltás beadásáig videóra van véve.

Ha már annyira kényszeríteni akarnak minket, járjanak elől jó példával.

2020. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Merkey sem kaphatja meg az oltást mert ő is koronavirusos volt nemrég. Szerencsére 3-4 nap alatt meggyógyult :)))
2020. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha a politikusokkal kezdték volna akkor meg azért sírna az ellenzék, hogy a saját bőrük mentik és nem a rászorulók kapják.


Sőt szerintem még ez is érdekes, hogy egyes országokban az öregekkel kezdik, holott társadalmilag pont nagyon nem magyarázható.

2020. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ha a politikusokkal kezdték volna akkor meg azért sírna az ellenzék,..."


Én fideszes vagyok - 15 feles után!

2020. dec. 27. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
@5 Én ellenzéki vagyok (vagymittomén hova tudom sorolni magam jelenleg erősen balos kora harmincasként, akinek szívügye az oktatás meg a társadalmi igazságosság, tökmindegy), de nagyon jó döntésnek tartom, hogy a kormány a legveszélyeztettebb csoportokra fókuszál az első adag vakcinával és rettentően szomorúan látom, hogy sok korábban egyáltalán nem oltásellenes baloldali és liberális ember azért nyifog most, mert ebben is a csúnya Orbánt képes látni. Egy rakás dologgal tudnám vádolni Pártunkat, de az abszolút süvegelendő, hogy sok esetben akár saját választóinak egy részének érzelmeivel szemben is következetesen tudománypárti ebben a kérdésben.
2020. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

izraelben netanyahu volt az elso akit beoltottak,aztan a haredik forabbij! azota tobb mint 286000 embert olltottak be helyileg gyartott 98%-os vedettseget ado vakcinaval!

itt a politikusok elen jarva jo peldaval jarnak el!! itt koelezove tettek az oltasokat!!az uj betegek aranya drasztikusan csokken

2020. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
@8 Igen, de elég komoly különbség van abban, hogy a lakosság hány százaléka fér hozzá jelenleg a vakcinához a két országban. Ha ide is érkezett volna félmillió, akkor másképp állnék a dologhoz.
2020. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!