Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lesz valaki olyan kedves,...

Lesz valaki olyan kedves, hogy el magyarazza nekem ezt az egesz Soros ugyet?

Figyelt kérdés

De ugy mindent, mert abszolut semmit nem tudok rola. Nem Magyarorszagon elo magyar vagyok, igaz itt ahol elek is hallottam mar parszor Soros nevet, de fogalmam sincs, hogy mi van vele 😃

Utananeztem termeszetesen a neten, lattam hogy egy oreg bacsi, uzletember, de kb ennyi. Miert utalja mindenki?

Es mit csinalt o, ugy Magyarorszagnak ? Amire fel figyeltem az az hogy sokan probalnak egy csomo problemat ramosni, hogy o a hibas sok mindenert.

Elmagyarazna nekem valaki?

Koszonom!



2021. jan. 19. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Ő csak egy bábu aki azért van hogy legyen kit szidni.Olyan mint Orbán meg a többiek
2021. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%

Szívesen.

Ha internetes kereséssel nem találtál számodra érthető információt,akkor ITT mi sem tudjuk neked elmagyarázni.

5-6 év cikkjei közül egyik sem értette meg veled,akkor ne is érdekeljen téged! Felesleges.

2021. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%

Soros pénzelte fiatal korukban a fideszesek tanulmányait. Később Soros pénzelte a fidesz kampányát, hogy kormányra kerüljenek. Most pedig cserébe Soros kért egy kis szívességet.


Nagyjából ennyi a történet.

2021. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ugye nem gondolod hogy elolvastam 10 millio cikket??😂
2021. jan. 19. 22:50
 5/19 anonim ***** válasza:
12%

Dehogyis gondoltam én ilyen botorságot!

Azt gondoltam elolvastál mondjuk kettőt...de már azok felfogása is megviselt,ezért inkább a GYK-n kérdezősködsz.

Gondolom tisztában vagy vele,hogy semmilyen ellenvéleményt nem írhatsz hozzászólásként!

Még a végén azt hinnénk hogy trollkodsz,és világos véleményed van a Soros jelenségről!

2021. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Soros csak egy céltábla, amit a fidesz kitalált, hogy minden őket érő kritikát ezzel válaszolhasson meg: Soros emberei támadnak minket.


Mindenki Soros embere, aki kritizálja őket valamiért, a fidesz-hívek meg ezt benyelik gondolkodás nélkül.

2021. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy gondolom, hogy a Wikipédia egészen objektíven írja le a személyét, az üzletemberi oldalát, a vállalatait, és a felvállalt szerepkörét a globalizációban. De politikai oldalról nekem is erősen kérdőjeles eset. Való igaz, amit a 3. válaszoló írt, hogy eleinte ő erősen támogatta a fideszeseket többek között, de, hogy manapság miért vonják mindenért őt felelősségre, az jó kérdés. Szerintem itt is egy amolyan gyűlölködő kampány lehet a háttérben, hiszen ha a népnek és a kormánynak közös az ellensége, akkor tudnak jól működni. Legalábbis az Orbán-kormány és annak idején Hitler is így gondolta. Egyébként semleges párti vagyok a politikában, de ez esetben nincs más a háttérben. Nem látok logikus magyarázatot arra, hogy Soros Györgyöt miért utálják ennyire. Egyszerűen csak egy közös ellenséget teremtett a kormány az ő személye iránt, mellyel jobban irányítható és megfélemlíthetőbb lett a magyar nép csőcseléke. De legalábbis én ezt tartanám a leglogikusabb magyarázatnak.
2021. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Na tessék Soros pontozott le mindenkit
2021. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 mindentudó99 ***** válasza:
25%
Ha a neten csak ennyit találtál hogy egy öreg bâcsi akkor ne használd mert nem értesz hozzá.
2021. jan. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Micsoda lepontozások! :)

Az #5-ös akkor nagyon betalált!


🖕👊

2021. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!