Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lesz valaki olyan kedves,...

Lesz valaki olyan kedves, hogy el magyarazza nekem ezt az egesz Soros ugyet?

Figyelt kérdés

De ugy mindent, mert abszolut semmit nem tudok rola. Nem Magyarorszagon elo magyar vagyok, igaz itt ahol elek is hallottam mar parszor Soros nevet, de fogalmam sincs, hogy mi van vele 😃

Utananeztem termeszetesen a neten, lattam hogy egy oreg bacsi, uzletember, de kb ennyi. Miert utalja mindenki?

Es mit csinalt o, ugy Magyarorszagnak ? Amire fel figyeltem az az hogy sokan probalnak egy csomo problemat ramosni, hogy o a hibas sok mindenert.

Elmagyarazna nekem valaki?

Koszonom!



2021. jan. 19. 22:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

Soros György - ahogy más is fogalmazott - egy céltáblává vált a FIDESZ számára. Pontosabban azt próbálja a kormány így több évnyi Sorosozást összefoglalva kommunikálni, hogy Soros "megvette kilóra" egész Nyugat-Európát és az uniós bürökratákkal az élen a háttérből akar keresztbe tenni Magyarországnak. Tulajdonképpen Orbánék a saját alkalmatlanságukat akarják ezzel elfedni. Ha valami nem a terv szerint zajlik és ez a nép által elégedetlenséghez/erős ellenálláshoz vezet akkor annak érdekében, hogy megvédje a FIDESZ tekintélyét szívesen előveszi Soros Györgyöt akit összefüggésbe kever az adott kudarccal. Pl. legutóbb kitalálta, hogy valójában a koronavírust is Soros irányítja - aki összeállt Bill Gates-el - melyről bírósági határozat született. De manapság Gyurcsányt is szívesen állítja kereszttűzbe. Azt a pillanatot várom mikor kijelenti Orbán, hogy Soros szimpatizál a DK-val. Szerintem erre sem kellesz sokat várni. Választások előtt ezt be kellesz játszani, nehogy megnőjön Gyurcsány támogatottsága mivel jelen állás szerint a DK az egyetlen párt amely veszélyt fenyeget a FIDESZ-re nézve.

Az a szomorú, hogy bőven vannak akik ezt a Soros-tervet még mindig benyalják :(

2021. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Soros-terv első változata.

2021. jan. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
A Vezír kitalált egy ellenségképet, akire mindent rá akar húzni. Ő (azaz a Vezír) ebben szeret élni, a feszkóban.
2021. jan. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%

Soros egy megbantott zsido ember, akinek annak idejen menekulnie kellett, uldoztettve erezte magat es hosszu ideig eleg szar elete volt.

Elkezdett spekulalni es jol megszedte magat. Amikor mar eleg eros volt anyagilag, eldontotte, hogy mindent megbosszul az elszenvedett serelmekert es elkezdett kiepiteni egy egesz vilagra kiterjedo halozatot. Kihasznalta a zavaros idoket, elhatarolodott a politikatol es a hatterben epitette a sajat vilagjat.

Szintett lepett az eldontott bosszujaban es amikor a vilagszervezete is megerosodott csak ugy mint korabban Soros anyagilag, akkor elolepett a politika szinpadara es azota ott genyozik ahol csak tud.

Soros egy bosszuallo oregember, aki egy rakos daganat a mi eletunkon.


Osszefoglaltam!? :)))

2021. jan. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Az angolokat kellene megkérdezni róla, hogy meséljenek már erről az "áldott, önzetlen emberről ".
2021. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#15


Vagy akár Indonéziát, vagy Izraelt, de a világ sok országában "nem kedvelik".

2021. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a 11-es jól összefoglalta. Soros György egy külföldön élő, magyar származású üzletember. Ez a tény. De a Fidesz, hogy fanatizálhassa a választóit, démonizálta őt és mindent ami rossz, rá fog. Így van egy kellően messze lévő, nem igazán ismert ellenségkép, akivel lehet ijesztgetni és akire ráfogható minden, ami a Fidesznek nem tetszik. Most őszintén, 2013-14 előtt ki hallott Soros Györgyről? Őt a Fidesz propaganda tette hírhedtté, legalábbis a fidióták számára. Aki kicsit is józan, átlát ezen az agymosó hülyeségen, főleg hogy már baromira elcsépelt és unalmas, önismétlő kampányszöveg lett. De a narancs-fanatikusok mégis bekajálják és repetát is kérnek.
2021. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%
"DK az egyetlen párt amely veszélyt fenyeget a FIDESZ-re nézve." Ezt nem tudom ki és miből számolja ki, de a legnagyobb szavazótábora még mindig a Jobbiknak van, és ők nem fognak egy olyan összefogásra szavazni, ahol az a személy tartózkodik, aki ellen jött létre maga a Jobbik.
2021. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#18


"...ők nem fognak egy olyan összefogásra szavazni, ahol az a személy tartózkodik, aki ellen jött létre maga a Jobbik."

Utóbbi időben nem túlságosan követed Jakab nyilatkozatait.

Azért érdemes elolvasni, bár ez már lassan 1 éves Jakab-interjú:


[link]

2021. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!