Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak nekem tűnt fel, hogy a...

Csak nekem tűnt fel, hogy a világban mostanában nagyon megnőtt a fehér ellenesség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a Black Lives Matter mozgalomra. Vagy mondjuk a cigányok nagyon késelgetnek bennünket magyarokat. De mondhatnám a nyugat európai fehérellenes dolgokat. Megindult a fehér ember kiírtása?

2021. jan. 28. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak mostanában.

20-30 éve egyre erősödő tendencia.

2021. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Csak neked. Rémképeid vannak?
2021. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
"a cigányok nagyon késelgetnek bennünket magyarokat" Melyik országrol van szo?
2021. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
A fehér emberek kiirtása? Ne viccelj már :D
2021. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez már évtizedek óta erősödik. Csak most vált főáramúvá, egy bizonyos ideológiát valló pártok körében.
2021. jan. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak az, a heterok is hátrányba kerülnek amiért nem képzelik magukat csillámpóninak.

100% toleráns vagyok csak értetlenül állok baromságok előtt, ne értsetek félre.

2021. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A rasszizmus kérdése is ugyan úgy ki lett fordítva az elmúlt 10-15 évben, mint a nemi identitás, környezetvédelem (ez inkább az utóbbi 5-10 évben), vagy a bevándorlás, lehetne sorolni. Ez mind a racionalitás egyre növekvő hiányából ered. Sem az embereknek sem a politikának nincs meg az a képessége és hajlama, hogy egy kérdést vagy problémát átfogóan vizsgáljon. Csak a két véglet létezik, aki szerint az A a "jó" a B-t preferálók nem emberek, és fordítva. A tömeges gyűlölködés is ebből fakad. Egyoldali információközlés és fogadás -> borzasztó igénytelen online újságírás.
2021. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem tanulunk meg békében, elfogadásban élni, akkor ez csak egyre rosszabb lesz, nem térek ki inkább. Meg kellene tanulni az embereknek, hogy már nem 20. században, de főképp nem a középkorban élünk. Ugyanakkor a pénzt is ideje lenne kissé háttérbe szorítani. Ahogy mondás is tartja, az emberek nem tanulnak a hibáikból, a történelem ismétli önmagát. Kérdés, hogy akkor minek a történelem óra, de főképp minek a történelem tanári, történész, stb. szakok? Nem az lenne a feladat, hogy egy felnövekvő generációt a jóra tanítsunk? Szomorú mindenesetre.
2021. febr. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Szegény Csurka Pista már 1998-ban megmondta ezt... persze akkor senki nem hitt neki és mindenki kiröhögte.
2021. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#9 azért mert ez szimplán nem igaz. Értem én, hogy a BLM enyhén szólva sem egy fehér barát szerveződés, de kiirtás sose lesz.
2021. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!