Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek az ellenzék azért...

Szerintetek az ellenzék azért folytat ennyire oltás ellenes kampányt, hogy kevesebben oltassák be magukat, hogy bukjon a kormány?

Figyelt kérdés

Őszintén, alig alig, szinte nem is olvasok nagyon oltás támogató cikkeket, vagy nagyon elrejtik.

Nem tudom, hogy miért teszik ezt, de ha tudják, vagyis úgy érzékelik, hogy nagy a szavazó táboruk, akkor miért riogatják őket és miért keltenek oltás ellenes hangulatot, kiemelve folyamatosan az oltás körüli negatív valós vagy kitalált tényeket?



2021. márc. 7. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom ki honnét veszi, hogy az ellenzék oltás ellenes kampányt folytat, mert én nem láttam még olyat, hogy azt posztolta vagy mondta volna bárki is, hogy ne oltasd be magadat. Annyit mondanak, hogy azzal oltasd be magad amit az EU engedélyezett
2021. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem folytatnak ilyesmit. Sőt vmi hülye momentuma szerint még kötelezőnek is kéne lennie.

Ezért utálom őket.

2021. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ellenzéki azért kampányol, hogy mindenki oltassa be magát! Miről beszélsz kérdező?
2021. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Pont, hogy a csodás ellenzék még a kúrmánynál is betegebb intézkedéseket akar, meg van aki kényszeroltást is közülük.
2021. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs oltás ellenes kampány az ellenzéknél, arra buzdítanak, hogy mindenki oltassa be magát. Csak azt kifogásolják, hogy a kormány rendes EU-s engedélyeztetés nélkül kezdet használni két "keleti" vakcinát. Még egyszer a gyengébbek kedvéért, nem a származással van a baj, de még csak nem is feltétlen a vakcinák minőségével, hanem az engedély hiányával.

A kínai vakcina esetén egészen odáig ment a kormány, hogy még a saját gyógyszerészeti intézetünk(OGYÉI) engedélyét sem várta meg, inkább törvényt alkotott annak megkerülésére.

2021. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit szívtál kérdezõ, de nekem is kell olyan.
2021. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Jarvanyrettego kampanyt folytatnak nem oltasellenest. Max a kinai szar miatt visonganak az meg nem oltasellenesseg hanem kinai szar ellenesseg.
2021. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

7

Járványrettegő? Tudtommal Orbán záratja le holnaptól az egész országot, miközben előtte nyitásról hadovált.

2021. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 gerati6395 ***** válasza:
100%

Én nem tudom melyik ország melyik ellenzékéről beszélsz, de ha Magyarországról, akkor ez úton tudatom veled, hogy a magyarországi ellenzék NEM oltásellenes.

Én nem vagyok kormánypárti, de mindig az oltás mellett voltam.

Ezen felül jobban hiszek a kínai, és az orosz vakcinában, minta a nyugatról hozottaknak.

Alapból az Orosz nem a profitra fog hajtani ebben a kérdésben, Kína meg nem teheti meg különböző gazdasági és politikai vonatkozások miatt szart kiadni.

Kína magában minimum annyit invesztált bele, mint az egész Unió, és Amerika együtt.

Mindemellett nem azért oltatnám be magam mert félek, vagy mert bármely oltásban vakon bíznék, hanem egyszerűen szerintem nemhogy utazni nem fog, de még munkát se fog kapni nemsokára, aki nem oltott.

2021. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Te kérdező az az érdekes eset vagy, aki előbb megnézi a szerzőt, és előre megállapítja a véleményt. A cikk nem érdekli. Jelen pillanatban a kormány rettenti el az oltástól a népet. Elég hatásosan, nemcsak szöveggel, de kaotikus tettekkel is.
2021. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!