Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki média miért...

Az ellenzéki média miért szidja sok esetben a Fidesz azon intézkedéseit, melyek hasznosak és sikeresek? Nem maguk alatt vágják ezzel a fát, hiszen emiatt is kevesebben szavaznak majd rájuk?

Figyelt kérdés
Az ellenzékieknek nem a magyarok mellett kéne lenniük, és legalább azokat az intézkedéseket nem szidniuk, ami a magyarok érdekeit szolgálja?
2018. aug. 20. 15:27
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Attól, hogy ők az ellenzék, még nem az lenne a feladatuk, hogy minden Fideszes intézkedésre rákontrázzanak, akár jó, akár nem. Ezzel csak az jön le az embereknek, hogy semmivel sem jobbak, mint a kormány, és nem azért akarnak kormányra kerülni, mert sajnálják a magyar embereket, hanem mert simán csak hatalomra akarnak jutni.
2018. aug. 20. 15:30
 2/51 anonim ***** válasza:
96%
Melyek a Fidesz azon intézkedései, amik hasznosak?
2018. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
92%
A 2-es kérdésére válaszolj? Én nem tudok egyetlen jó intézkedéséről sem a Fidesznek, pedig nem vagyok komcsi,libsi stb.
2018. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
6%
Mert nem bírnak beletörődni, hogy vesztettek és most furkálódnak. De annyira hülyék hogy nem jöttek rá, hogy éppen azért nem szavaz rájuk a kutya sem, mert az nem program hogy "leváltjuk a fideszt és Orbán Viktor takarjd"
2018. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

#2 Eddig mindegyik, számomra.


De akkor mondom, hogy miket szoktak szidni:


1. Paks 2: Gyurcsány anno is akarta bővíteni, sokkal több pénzért, mint a mostani kormány. De a kormányváltás után rögtön pálfordultak, és elkezdték szidni a fideszt, hogy ez csak ráfizetés.


2. BMW gyár: Egy nemrégen feltett kérdésben is írták, hogy mennyire hasznos ez a gyár, és legalább munkát ad az embereknek, nem kell közmunkán dolgozniuk. De az ellenzék ezt is szidja, gyakorlatilag mindent szid, amit elért a fidesz.

2018. aug. 20. 15:34
 6/51 A kérdező kommentje:
Az egyik illető többször is bemásolta már a Fidesz 100 legjobb intézkedését még régebben, amit most nem találok. Gondolom "véletlenül" nem láttátok azt sem.
2018. aug. 20. 15:35
 7/51 anonim ***** válasza:
91%

"De annyira hülyék hogy nem jöttek rá, hogy éppen azért nem szavaz rájuk a kutya sem, mert az nem program hogy "leváltjuk a fideszt és Orbán Viktor takarjd""


Ja, mert a "Folytassuk" meg a "Soros" az aztán rohadtul program, mi? A választások előtt végignézegettem a nagyobb ellenzéki pártok weboldalát. MINDEGYIKEN kint voltak a programok. A Fidesz oldalán egy árva sor sem volt. Most akkor kinek van programja és milyen?

2018. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
1%
Nem csak Sorosozás volt barátocskám.... válaszolok én neked a kettes kérdésére. Miket tett a fidesz? Nos mondjuk azt hogy 2010-től 2018ig a minimálbér majdnem duplájára nőtt, az infláció hat százalékkal csökkent, az államadósság 34 százalékkal csökkent, visszafizettük az IMF hitelt, ingyenesek lettek a tankönyvek, 25 százalékkal csökkent a rezsi, ingyenes lett a gyerekek étkeztetése, Magyarország vagyon háromszorosára nőtt, javultak a szomszédainkkal a külkapcsolataink )Soha nem volt még ilyen jó a viszony Szlovákiával, Ausztriával, de távolabbi országokat is mondhatok mint Izrael vagy az USa... soroljam még?
2018. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
9%

Az pedig hogy te nem olvastál a Fidesz oldalán programot és ebből az a következtetésed hogy akkor nem is csináltak semmit, más nem bizonyít mint hogy tájékozatlan és manipulálható vagy.

Jobb lett volna, ha Viktor is megígéri hogy aranyat fog hugyozni mindenki pohárába? Elég az ilyen ígérgetésekre a Gyurcsány és a Karácsony...

2018. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
16%

#8 mit hazudsz már?

egyébként nyugi, tudom hogy nem hazudsz de sajnos a faék egyszerűségű emberek úgyse fogadják el/fogják fel el tényeket. nekik fröcsögésre van szükségük, ez élteti őket.

nem is tudom mi lenne velük ha nem a Fidesz lenne kormányon?

2018. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!