Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kossuth szülőházába jelentenek...

Kossuth szülőházába jelentenek be minden kettős állampolgárt, aki igényli?

Figyelt kérdés

Jó ötlet ez?

[link]


Kossuth szülőháza múzeum. Nem túlzás ez egy kicsit. A magyarországi hajléktalanoknak nincs állandó lakcíme, mert ugye az állandó lakcím azt jelenti, hogy ott lakik. Mi lesz, ha egy kettős állampolgár hazalátogat, és azt mondja, én az állandó lakcímemen fogok tartózkodni.


2010. aug. 20. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

"mert ugye az állandó lakcím azt jelenti, hogy ott lakik."


Alapvető tévedésben vagy. Ez nem azt jelenti. Csak annyit, hogy oda van bejelentve.


"Mi lesz, ha azt mondja, én az állandó lakcímemen fogok tartózkodni"


Semmi különös. A bejelentett cím nem jogosít az ott lakásra.

Pl. én vettem egy lakást, de a volt tulajdonos még nem jelentett be új lakcímet. Ennek ellenére nincs joga nálam lakni, és engedélyem nélkül be se léphet a lakásba. Csak pl a választási értesítője erre a címre érkezik, és ebben a körzetben választhat.

2010. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a monoki polgármester már megint!:)))

Ő akar ott örök időkre maradni a polgármester??

Ott is kell akkor szavazniuk az országgyűlési ÉS az önkormányzati választásokon is, és a helyi adói is annál az önkormányzatnál fognak landolni...

Nem hinném, hogy annyiban hagynák feljebb:D

2010. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MENNYI lehet egy műemlék épület ingatlandója, ha van ott, atyavilág?!!!:D
2010. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
már csak tulajdonossá kell tenni őket..
2010. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek elmebetegek! Törvénytelen dolgot csinálnak!Ilyen emberek "vezetnek" egy falut? Fiktív bejelentés? Ez szabálysértés! Orvosi ellátást csak az kap aki fizeti a TB-t!
2010. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Fiktív bejelentés? Ez szabálysértés! "


Melyik jogszabály szerint? Pontos paragrafust is írj, mert nem találom. Vagy csak kamuztál?

2010. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!