Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg nem lenne jó ötlet...

Tényleg nem lenne jó ötlet egy forum a kuruc. Info ra?

Figyelt kérdés

így legalább vissza lehetne nyomozni a kis balliberális antiszemitázó polgártársainkat ;)



kiderülne hányadán állunk... 99% tuti kuplungosak :P


2010. aug. 21. 23:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

jav: "99%-ban"


csak hogy a flúgosok se tudjanak kötekedni ;)

2010. aug. 21. 23:54
 2/18 anonim ***** válasza:
Így is közzé teszik azok adatait akiét kell nem? pl Stohl buci, dorogosan részegen vezetett balesetet okozott, úgy akarta elhallgattatni akikkel karambolozott hogy le akarta őket fizetni, bocsánatot nem is próbált meg kérni, ezért tették fel őt!
2010. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

és nem megérdemelte?


a nemzet színésze...

2010. aug. 22. 00:00
 4/18 anonim ***** válasza:
És amúgy ez az ötlet honnan jött?
2010. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem is remek ötlet (én vetettem fel egyébként egy másik kérdésben), mivel így egy nyájba lehetne tömöríteni a hazaszeretetet az idegengyűlölettel összetévesztő honfitársainkat, akik egymás társaságában kizsidózhatnák magukat, a gyk.hu pedig nem lenne tele napi több tucat gyűlölködő álkérdéssel.
2010. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Miért nincsen a kuruc. Infón és a barikádon fórum?

Kedves gyűlölködő barátainknak nagy szüksége lenne egy társalgóra, ahol kedélyesen zsidózgathatnának, cigányozhatnának, tótozhatnának, oláhozhatnának, és nem kellene a gyk.hu-ra szemetelniük. Ellenvélemény híján kevesebb lenne a trágárság, és még a saját idegrendszerüket is megkímélnék, nem beszélve a békés, épelméjű netes honfitársaikról. Már nagyon unjuk a propaganda és uszító célú álkérdéseiket..."



innen az ötlet...

és mivel a bal libsi had egyből menne anyázni mint ahogy szokta szépen vissza lehetne keresni az adatait

2010. aug. 22. 00:16
 7/18 A kérdező kommentje:

51%



igen 51 :)

mindig ti anyáztok antiszemitáztok szóval és ada is mennétek anyázni akár csak ide


de itt nem adják ki az adataitokat :/

kár

2010. aug. 22. 00:17
 8/18 A kérdező kommentje:

"tucat gyűlölködő álkérdéssel."


mint a tied?

2010. aug. 22. 00:18
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha figyelmesen elolvasod a hozzászólásaimat, láthatod, hogy kulturált úriemberrel van dolgod. Ugyanis egy darab anyázással, hülyézéssel nem találkozhatsz. Ez sokkal inkább a magukat "nemzetinek" nevező méregzsákokra jellemző :D
2010. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Ha figyelmesen elolvasod a hozzászólásaimat, láthatod, hogy kulturált úriemberrel van dolgod. Ugyanis egy darab anyázással, hülyézéssel nem találkozhatsz. Ez sokkal inkább a magukat "nemzetinek" nevező méregzsákokra jellemző :D"



érdekes én pont az ellenkezőt vettem észre

felhergeltek mindenkit

antiszemitáztok stb :)


itt is és még ki tudja hol :D

kár :S

2010. aug. 22. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!