Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg nem lenne jó ötlet...

Tényleg nem lenne jó ötlet egy forum a kuruc. Info ra?

Figyelt kérdés

így legalább vissza lehetne nyomozni a kis balliberális antiszemitázó polgártársainkat ;)



kiderülne hányadán állunk... 99% tuti kuplungosak :P


2010. aug. 21. 23:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
21%
Ja, hogy téged az ellenvélemény felhergel? Bocs, de erről sem én, sem mások nem tehetnek. Nekem nincsen szükségem alpári szövegre ahhoz, hogy beletaláljak a dolgok közepébe ;)
2010. aug. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Ja, hogy téged az ellenvélemény felhergel? Bocs, de erről sem én, sem mások nem tehetnek. Nekem nincsen szükségem alpári szövegre ahhoz, hogy beletaláljak a dolgok közepébe ;)"



engem ugyan nem :D

nem is szoktam reagálni rájuk :)

ezt megint benézted


sőt a korrekt ellenvélemény másokat sem hergelne :)

vagy lehet ezen még nem is gondolkodtál?


de te és a kis csapatod szándékosan hergeltek képtelenségeket mondtok java részt


az nem ellen vélemény.... :D

az nem ellen vélemény hogy leszóljátok aki nemzetben gondolkodik... mert ugye az a turbó magyar stb


vagy ha igen akkor nekem csúnyán kimaradt valami :)

2010. aug. 22. 00:29
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyébként ha tényleg fórumot akartok, akkor szerintem inkább a Barikád nevű oldalon legyen, mivel azt valódi jobbikosok szerkesztik, akik tisztában vannak a programmal meg ilyenek. Tehát ha pl. egy MSZP-s odamenne gúnyolódni akkor konkrét, szakszerű választ kapna, és nem azt hogy "Hülye zsidó!"
2010. aug. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet lenne, a sok szélsőjobbos nethuszár legalább oda járna fröcsögni, nem más oldalakra.
2010. aug. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
01:32 nagyon optimista vagy. Az ide írogató szélsőjobbosok színvonalát tekintve egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy érdemi válaszokat, és nem jelzőket kapnék a hozzászólásaimra...
2010. aug. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"01:32 nagyon optimista vagy. Az ide írogató szélsőjobbosok színvonalát tekintve egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy érdemi válaszokat, és nem jelzőket kapnék a hozzászólásaimra..."


Hát ha nem érdemi választ, hanem jelzőket kapsz az neked jó. Mivel a Barikád az ő hivatalos oldaluk. Így számon lehet kérni ami ott elhangzik.

2010. aug. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 bumbi02 ***** válasza:
sztem azér lenne jó, mer legalább észrevennék a kurucosok is hogy ök se szentek.. néha néha egy-egy cikk olvasása után tudnék nekik feltenni én is egy két kérdést:))
2010. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez fórum, ha a zsivány hatalom akarja úgy is kinyomoz bármit!

A hatágúaknak már korlátlan hatalmuk van!

2010. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!