Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mekkora bírság lenne reális...

Mekkora bírság lenne reális azoknak, akik védettségi igazolvány nélkül konditermet/sporteseményt/vendéglátóhely, szórakozóhely belső terét látogatják, ott tartózkodnak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 18:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekik tiszteletdíjat kell adni a batorságukért és mert kiállnak a józan ész mellett.
2021. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ha jól látom az üzleté a felelősség. Ezért volt ma balhé az Állatkertnél.
2021. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem 100e is elég lenne csak gyakori ellenőrzés legyen
2021. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
87%
0 ft. Az ilyen rosszindulatú emberekbe meg beszúrnám mind a 6 féle engedélyezett vakcinát, lehetőleg hetente. Az megvan, hogy ha ez akkora járvány lenne, akkor nem kellene egész nap promózni?
2021. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A 4-ik lehetőséget (Anyád) azt kihagytad a közvéleménykutatásodból.
2021. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
16%
Nem az a lényeg hogy mennyi hanem a gyakori ellenőrzés és így lebukás veszély lenne fontos.
2021. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen köcsögöknek miért nem mindegy hogy ki megy be és ki nem. Beadattad? Akkor örülj magadnak, védve vagy, ne foglalkozz a mások életével, vagy talán ennyire unalmas a tied?
2021. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem az oltottakat védik ezzel hanem pont az oltatlanokat, hogy ne fertőzzék egymást.

Én természetesen felvettem az oltást, így kártyám is van. Bárki megteheti és lesz kártya.

2021. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én marhára nem félek ettől az influenzától, nem is érdekel az egész. Adjanak egy nyilatkozatot hogy oltás nélkül mehessen aki akar oda ahova akar, aláírom hogy vagy kifizetem az ellátásom, annak ellenére hogy fizetem a TBt, ha kovidot kapot, vagy a másik, hogy el se lássanak, jobban járok ahogy láttam hogy kivégezték ezek a fehérköpenyes gyilkosok az intenzíven fekvők 80, sőt van ahol 95%át. Így nem foglalnám mások elől a helyet se ha netán elkapom, de jelenleg erre arra több esélyt látom hogy belém csap a villám, vagy hogy megnyerem az 5ös lottót, minthogy ettől számottevő tünetem legyen. Aki oltat egészségére, minket hagyjanak békén élni, megkülönböztetés nélkül.
2021. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nevetséges, hogy a betegségtől nem fél valaki de egy-két tűszúrás probléma.


Én se féltem a virustol de a közösség érdekében beoltattam magam. Mert így nem vagy sokkal kevésbé fertőzöm azokat akiknek bizony kockázatos ez a vírus. Beoltattam magam azokért is akiket sajnos félrevezettek és nem oltatjak magukat.

2021. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!