Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mekkora bírság lenne reális...

Mekkora bírság lenne reális azoknak, akik védettségi igazolvány nélkül konditermet/sporteseményt/vendéglátóhely, szórakozóhely belső terét látogatják, ott tartózkodnak?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 18:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
57%
Minden héten megszúrnak, nem félek a tűszúrástól. Az a nevetséges, hogy úgy próbálja némelyik oltott beállítani magát, mint aki a közösségért tesz (beoltattam magam, érted is filter például), pedig nem értem oltatta be magát, hanem azért, mert vagy fosik, vagy menni akar étterembe a teraszon kívül is. Oltassa magát az, aki veszélyeztetett, vagy idős, rólunk meg szálljanak le, nem leszek egyik gyógyszergyárnak sem a kísérleti egere, máskor az ilyen tesztekért súlyos pénzeket fizetnek.
2021. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Már nem kísérleti stádiumban van.
2021. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
27%
Igen, érted is beoltattam magam és leginkább azokert akikre tényleg veszélyes ez a vírus. És persze, nyilván az is jó, hogy így mehetünk mindenfele.
2021. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
21%

Érdekes ez, hogy ha gyomorrákja van valakinek, akkor pampog, hogy gyógyítsák meg.

A járvány nem egyéni dolog, aki nem tesz ellene meg mindent, azt kórházba se engedném.

Adnék egy multivitamin csomagot, hogy támogassa az immunrendszerét, az majd megoldja a covidját.



A szerbek már eltörölték a nem oltottak állami táppénzét, mióta szabadon elérhető az oltás.

2021. máj. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
39%

Aha, akkor áruld el, hol húzzuk meg a határt?


- Ha sportolsz és eltöröd a lábad, az a te hibád, hisz vállaltad a rizikót.

- Ha autóbalesetet szenvedsz akkor is, hisz nem kötelező autóba ülnöd, meg különben is ha te vagy a vétkes, akkor főleg nem jár az orvosi ellátás.

- Ha kimész az utcára a hidegben alulöltözve és megfázol, akkor az is a te hibád. Akkor se mehetsz orvoshoz ingyen.

- Ha zabálsz mint a hülye, akkor kit érdekes ha szívrohamot kapsz.

- Ha cigizel, akkor dögölj meg otthon a tüdőrákodban

- Ha csak szemetet eszel, akkor rákosodj be

- ... soroljuk még?


Vagy csak aztoktól vennéd el az orvosi ellátást akik nem adnak be egy önkéntes vakcinát amiről senki nem tudja meddig és hogyan véd, mik a mellékhatásai?


Mondjam, vagy mutassam?

2021. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
70%
Én máshova is írtam, abba is belemennék hogy aláírom, ha elkapom az influ...kovidot akkor ne lássanak el más beteg kárára a kórházban, aki más miatt van ott. Sőt jobban is járnék. Ahogy olvastam az intenzívre kerültek 80-95%-át sikerült némelyik kórházban eltenni láb alól, akkor meg inkább eltengődök itthon, max ha már szagom lesz majd betörik az ajtót aztán elkaparnak valahova. Ebbe is bele mennék mert tudom, hogy úgyse kapom el, ha meg igen, hát így jártam, bár az ilyen arányoknál itthon kúrálva magam is jobban járok. De nem fogok magamból fél évente tűpárnát csinálni valamelyik elmebeteg gyógyszeripari millárdos kedvéért, ráadásul ingyen.
2021. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
10 millió ft.
2021. máj. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Ott húzzuk meg a határt, hogy aki nem veszi fel az oltást az felelőtlenségével magát és másokat is veszélyeztet.
2021. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

hu de durva ezt így utólag olvasni ...

hagyjuk is

nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!